Розробники показали більше години нового геймплея по far cry 6 на xbox series x

16

Компанія ubisoft провела сьогодні стрім, де представила фанатам більше години нового ігрового процесу на xbox series x по їх майбутньому шутеру far cry 6. Розробники продемонстрували, як протагоніст дані рохас досліджує регіон ель-есте на острові яра і проникає в табір, влаштовуючи там цілковитий хаос.

Також глядачі зможуть побачити операцію з порятунку ув’язнених з вантажного корабля та інші місії, елементи кастомізації персонажа і зброї, вихованців у вигляді бойового півня чікарона, алігатора гуапо і такси-інваліда чорізо, і безліч інших речей.

До слова, наративний директор навід хаварі ( navid khavari) розповів про можливу підтримку функції кроссплея в майбутній грі і великої налаштування hud, яка дозволяє управляти інтерфейсом, наприклад, відключати мінікарту або панель здоров’я.

Реліз far cry 6 відбудеться 7 жовтня на пк, xbox series x / s, xbox one, playstation 4, playstation 5 і stadia. Ви можете ознайомитися з нашим оглядом, де ми ділимося своїм першим враженням від майбутнього шутера.