SEO і місце розташування

546

Від автора: це лише невелика думка про SEO. Я почув, як два хлопці в залі говорили про SEO. Один з них був співвласником залу, він розповідав про SEO-фірмі, з якою вони співпрацюють. Ця фірма допомагає їм з сайтом, а також із залученням людей. Будь-який бізнес думає про те, як продати що-небудь більшій кількості людей.

У випадку з залом продажу будуть обмежені невеликим радіусом навколо місця розташування. За рідкісним винятком люди катаються через все місто, щоб займатися в спортзалі. Спортзали – це предмет споживання, і вони розкидані по всьому місту. Таким чином, доступний ринок – це люди в цьому вузькому географічному регіоні, які хочуть піти в зал.

Два додаткових факту:

у спортзалу є назва: [назва району] фітнес;

його дуже легко знайти в мережі і на карті.

Я не можу собі уявити, що ця SEO-компанія може зробити для залу крім загального аналізу сайту на використання найкращих практик, а також невеликих рад.

SEO основний упор робить на пошук, але цей зал вже з’являється у видачі по відповідним запитам. Тут немає ніякої магії. Пошуковики хочуть допомогти вам знайти те, що вам потрібно. І вони добре справляються зі своєю роботою. Залучити більше людей можна за допомогою іншого маркетингу і реклами, з пошуком отже все добре.

Якщо ж пошук працював погано, треба з’ясувати, чому це сталося, і вивести бізнес в топ по відповідним запитам.

Я почув, що ця SEO-компанія просила $2 500 в місяць.

Не дивно, чому так багато людей в інтернеті закочують очі і сміються над SEO-консультантами та агентствами. Вони схожі на злодіїв.

$2 500 можна з успіхом вкласти в місцеву рекламу і залучати людей різними способами.