Як зареєструватися в Телеграмі без номера телефону, якщо це необхідно?

1688

Від автора: здравствуйте, шановні читачі. Багато хто з нас постійно користуються різними месенджера для спілкування зі знайомими, друзями і родичами. Але подібні додатки приносять користь не тільки для особистих розмов, але і для ведення ділових бесід.

Як зареєструватися в Телеграмі без номера телефону, якщо це необхідно?

Одним з найпопулярніших сучасних месенджерів є Telegram. Чому ми згадали його відразу після зауваження про бізнес? Та тому, що він ідеально підходить для використання в діловій сфері. Причин тому декілька:

може бути встановлений на будь-який пристрій: смартфон, планшет, ноутбук і комп’ютер;

все листування якісно захищені завдяки протоколу MTProto;

дає можливість створювати канали і ботів, які знайомлять потенційних клієнтів з останніми новинами і відповідають на запитання, що виникають;

неймовірно простий у використанні.

Цих пунктів більш ніж достатньо для того, щоб використовувати Telegram в якості сучасного і надійного інструменту для успішного ведення бізнесу в будь-якій сфері. Проблема лише в тому, що для ділового спілкування краще завести окремий аккаунт, а не використовувати особистий.

Для реєстрації нового користувача в месенджері Telegram необхідний номер телефону, на який приходить код для входу. Що ж робити, якщо з якихось причин у вас всього одна сім-картка? Це цілком вирішуване питання. У нашій статті ми розповімо про те, як зареєструватися в Телеграмі без номера телефону при виникненні такої необхідності.

Установлення програми

Щоб кілька структурувати подачу інформації, почнемо з основи. Насамперед, звичайно, необхідно встановити програму на комп’ютер або смартфон. Якщо ви вже мали справу з Телеграммом, можете пропустити цей пункт, а в інших його вивчення не займе багато часу.

Якщо ви плануєте використовувати додаток на смартфоні, то потрібно зайти на офіційний магазин, відповідний типу операційної системи вашого пристрою. Для iPhone це App Store для Android Play Market. У рядку пошуку введіть «Telegram», скачайте цей додаток і зробіть процедуру установки.

Якщо ж месенджер буде жити в комп’ютері, то потрібно зайти на офіційний сайт і завантажити звідти інсталяційний файл. Звичайно, можна знайти його і на інших ресурсах, але при цьому немає гарантії, що в навантаження ви не отримаєте пару-трійку вірусів. Тому краще все ж звертатися до офіційного джерела. Тим більше, це абсолютно безкоштовно.

Отже, після завантаження запустіть файл і зробіть установку. Це дуже простий і швидкий процес, програма сама підкаже, що робити і куди натискати. Після того як установка завершена, можна починати користуватися месенджером. І перший крок, який потрібно зробити — створити обліковий запис. Ось ми і підійшли впритул до основної теми нашої статті.

Реєстрація нового користувача

Як вже говорилося вище, для того щоб зареєструватися в Telegram і пройти процедуру авторизації, потрібний номер телефону. Його потрібно вписати у відповідну графу у додатку, дочекатися спеціального коду в смс повідомленні і ввести його для входу в месенджер.

Може виникнути закономірне питання, чому процедура реєстрації суворо прив’язана до номеру. Причин кілька: безпека, унікальність, зручність.

Пояснимо трохи докладніше. Коли для входу в месенджер потрібен код, який приходить смс, це обмежує можливості зловмисників зламати ваш аккаунт. Адже для цього їм доведеться заволодіти вашим телефоном.

При цьому кожен номер індивідуальний, так що є ідеальним логіном. Користувачеві не доводиться вигадувати і перебирати сотні варіантів, постійно отримуючи у відповідь повідомлення «Такий логін вже існує».

Що стосується зручності — якщо у вашому телефонному списку контактів більше сотні різних знайомих, то уявіть, наскільки важко буде вручну шукати кожного з них в месенджері. А завдяки прив’язці до акаунта номером телефону, додаток автоматично завантажуються ті контакти, які вже зареєстровані в Telegram.

Таким чином, ви відразу можете спілкуватися з тими, хто вже став користувачем месенджера, або запросити у нього тих, для кого це поки в новинку. Погодьтеся, це дуже зручно і економить масу часу.

При відсутності у вас сім-карти всі ці достоїнства кілька блякнуть. Але, тим не менш, реєстрація можлива і в такій ситуації. Щоправда, номер, як такої, вам все одно знадобиться, але є прекрасний спосіб його отримати, не купуючи сім-карту.

Віртуальний номер

Існують спеціальні інтернет-сервіси, наприклад, Zadarma або ZEBRAtelecom, які надають бажаючим можливість отримати віртуальний телефонний номер. Він може бути як безкоштовним одноразовим, так і постійним з встановленою абонентською платою.

Звичайно, набагато приємніше було б обійтися безкоштовним варіантом. Але одноразові номери містять у собі парочку підводних каменів:

якщо ви якимось чином втратите дані для входу в Телеграм або справите перевстановлення операційної системи, після чого буде потрібно заново пройти процедуру авторизації в месенджері, то зробити це не вийде. Адже такий номер на той і одноразовий — після єдиного використання у вас більше не буде доступу до неї, і в такій ситуації ви просто втратите свій аккаунт в Телеграмі;

відповідно, телефонну книгу ви до такого номеру не прикріпіть, тому всі контакті в месенджері доведеться шукати вручну.

Постійний же віртуальний номер закріплюється за вами, тому всі перераховані вище проблеми в даному випадку стають неактуальні. До того ж, він може стати в нагоді вам не тільки для входу в Телеграм, але і для здійснення та приймання дзвінків в тій же діловій сфері.

Як правило, такі інтернет-сервіси надають можливість дзвонити по всьому світу, вибрати гарний набір цифр, створити цілий віртуальний офіс. При цьому абонентська плата досить прийнятна, тому не варто ризикувати.

Особливо в тому випадку, якщо новий акаунт у Telegram необхідний вам саме для бізнесу. Адже ділові контакти і розвинені інформаційні канали допомагають не тільки вести справи, але і створити якісну репутацію компанії. Тому забезпечте вашій нового облікового запису надійність і безпеку. Удачі!