Angular 2 — Огляд

307

Від автора: Angular JS — це платформа з відкритим вихідним кодом, побудована на JavaScript. Вона була створена розробниками Google. Цей фреймворк використовувався для подолання труднощів, що виникають при роботі з одностраничными додатками. Крім того, при побудові фреймворку тестування розглядалася в якості ключового аспекту, так як Angular забезпечує можливість простого тестування. Даний фреймворк був представлений в жовтні 2010 року.

Функції Angular 2

Нижче наведені основні функції Angular 2:

Компоненти. Більш рання версія Angular мала яскраво виражений акцент на контролери, але в Angular 2 фокус змістився на наявність компонентів. Компоненти допомагають створювати додатки з багатьма модулями. Таким чином додаток простіше підтримувати протягом певного періоду часу.

TypeScript. Більш нова версія Angular заснована на TypeScript. Це надмножество JavaScript, яке підтримується Microsoft.

Служби. Служби — це набори коду, які можуть використовуватися різними компонентами програми. Наприклад, якщо у вас є компонент даних, що вибирає дані з бази даних, ви можете використовувати його як спільну службу, яка буде застосовуватися в декількох додатках.

Крім того, в Angular 2 поліпшені функції обробки подій, введені потужні шаблони і оптимізована підтримка мобільних пристроїв.

Компоненти Angular 2

Angular 2 містить наступні компоненти:

Модулі використовуються для розділення програми на логічні фрагменти коду. Кожна частина коду або модуль призначена для виконання однієї задачі.

Компоненти можуть використовуватися для об’єднання модулів.

Шаблони використовуються для визначення уявлень додатки Angular JS.

Метадані можуть використовуватися для додавання додаткових даних в клас Angular JS.

Служби — використовуються для створення компонентів, які можуть бути доступні для всього програми.

Детальніше ми розглянемо всі ці компоненти в наступних розділах даного посібника. Офіційний сайт Angular — https://angular.io/ На сайті доступна вся інформація та документація з Angular 2.