“могавк” і “леопард” з “експортного замовлення” для war thunder

20

Раніше у вересні для онлайн-екшену war thunder вийшло велике контентне оновлення ” точно в ціль “з чималою кількістю техніки, проте компанія gaijin entertainment вже готується поповнити перелік останньої за рахунок нових екземплярів, які стануть доступні в рамках події збірки”експортне замовлення”.

Першим представником майбутнього марафону стане есмінець королівського військово-морського флоту великобританії hms “mohawk”. Даний корабель досить добре збалансований і володіє хорошими ходовими якостями і численним гарматним озброєнням. Другою показаною машиною є pt-16 / t14 mod, один з пізніх прототипів німецького “леопарда”. Його гідність полягає в наявності здатного забезпечити високу скорострільність автомата заряджання,а недолік-слабке для обтікання.

Також зараз в грі проходить міні-івент, приурочений до дня впс сша. Подія триватиме до 20 вересня, 10:00 за московським часом, і дозволить заробити унікальну декаль ” u. S. Air force ” за перемогу в трьох боях з 70% активністю на американському літаку другого рангу або вище.