Як відновити Телеграм і спокійно продовжити спілкування?

1586

Від автора: втратили телефон, забули пароль або вийшла з ладу SIM-карта — безліч проблем можуть створити перешкоди для того, щоб ви могли повноцінно користуватися улюбленою месенджером. У цій статті ми докладно розповімо, як відновити Телеграм, щоб ніщо не заважало продовжувати спілкування з друзями.

Як відновити Телеграм і спокійно продовжити спілкування?

Вже більше шести сотень тисяч людей користуються цим кросплатформним месенджером, а про кількість пересланих повідомлень і говорити не варто, так як цифра вже давно переросла кількість жителів планети.

Створена Павлом Дуровим комунікаційна платформа вже повноцінно захопила смартфони пострадянського простору і створює колосальну конкуренцію Viber і WhatsApp. Про повільно вмирає Skype навіть згадувати не будемо.

Якщо ви не зустрічалися раніше з даними месенджером, радимо спробувати, так як він набирає популярність в нинішньому інтернет-просторі. Досить зручний для комунікації, має функції дзвінків, передачі файлів і зображень.

Для користувачів мобільних операторів країн пострадянського простору важливим фактом є те, що месенджер Telegram не вимагає великих витрат вашого 3G інтернету і цілком адекватно може передавати повідомлення в режимі Edge.

Отже, що ж Вам робити, якщо Ви з якихось причин не можете увійти в свій Telegram?

Як ми вже сказали, причин може бути безліч. Почнемо з самого поширеного випадку, який виникає, якщо немає номера. Ми маємо на увазі як SIM-карту, так і сам смартфон.

Якщо номер втрачено, то, природно, перше, що вам обов’язково необхідно зробити, — це заблокувати свій Телеграм, щоб убезпечити себе від небажаних повідомлень і можливого розповсюдження спаму через ваш обліковий запис. Якщо цих двох аргументів вам недостатньо, щоб зрозуміти, що даний крок обов’язковий — згадайте про те, що у вас є близькі люди, які можуть стати жертвою шахраїв.

Якщо ж у вас під рукою є комп’ютер, ви можете скористатися версією програми для персонального комп’ютера та завершити сеанс роботи програми на інших пристроях. Цей пункт ви знайдете в налаштуваннях. Це не викличе великих ускладнень.

Після цього кроку змініть номер, до якого прив’язаний ваш Телеграм. Даний процес взагалі не має ніяких складнощів, якщо вхід у ваш аккаунт виконаний з якого-небудь пристрою. Все, що вам необхідно зробити — це зайти в «Налаштування» і вибрати пункт «Change phone number»

Якщо ви не бажаєте змінювати номер, можете просто змінити пароль входу у ваш аккаунт. Найголовніше — не забути виконати дії, зазначені в пункті 1.

У будь-якому випадку, якщо втратили номер, необхідно діяти швидко. Втім, процедура відновлення не займає багато часу.

А якщо немає програми на комп’ютері, і смартфон був єдиним способом зайти в Telegram?

Скористайтеся онлайн-версією програми. Вона є у відкритому доступі на сайті telegram.org. Мій вам рада: постійно дублюйте вхід у будь-месенджер або соціальну мережу на стаціонарному персональному комп’ютері, адже такий незначний факт, який не займе багато часу і зусиль, зробить на порядок простіше можливість відновити доступ або змінити запис, в тому числі і месенджера Telegram.

Якщо ви не бажаєте встановлювати на свій ПК окремі додатки, порадимо вам завантажити програму, яка створює на вашому стаціонарному компі аналог операційної системи Android, яка отримала назву BlueStacks. Програма безкоштовна і не вимагає великої кількості вільної пам’яті на жорсткому диску, але, повірте, допоможе вам заощадити сили і час. Скачавши BlueStacks, прив’яжіть його до номера телефону, і ви будете отримувати на ваш ПК все ті ж повідомлення, що і на смартфон.

Як було зазначено вище — зайдіть на сайт telegram.org перейдіть на WEB-версію програми і проведіть вхід за номером телефону. У додатку BlueStacks ви отримаєте повідомлення на ваш телефон з кодом, який активує вхід в месенджер. Увійшовши в месенджер, змініть номер телефону на необхідний.

Роблячи висновок з усього вищесказаного, можу сказати лише одне: якщо ви втратили телефон або з якихось причин залишилися без сімки, не варто міняти номер телефону на Телеграм. Набагато краще буде відновити старий номер, щоб зберегти Ваш connect зі старими знайомими, а не мучити себе передачею інформації про новому.