[2021] вересневий playstation plus в європейському playstation store

13

Компанія sony interactive entertainment представила список ігор,які передплатники сервісу playstation plus зможуть безкоштовно завантажити протягом місяця.

Першою грою в добірці стала hitman 2 . Подорожуйте по всьому світу і вистежуйте цілі в самих екзотичних куточках планети на відкритих локаціях гри hitman 2. На залитих сонцем вулицях або в похмурих і повних небезпек тропічних лісів – від агента 47, кращого в світі найманого вбивці, не сховатися. Приготуйтеся взяти участь в по-справжньому напруженомшпіонському трилері. Ваше завдання: ліквідувати невловимого тіньовогоклієнта і зібрати дані про армію його найманців. Але коли ви з’ясуєте, ким ваша мета є насправді, і дізнаєтеся правду 47-го, світ зміниться назавжди.

Другою ж грою стала predator: hunting grounds . Бийтеся проти хижака або самі станьте їм в цьому шутері з ассиметричныммногопользовательским режимом. Встигніть виконати місії до складу команди з чотирьох бійців, поки хижак не знайшов вас. Або станьте мисливцем і спіймайте свою здобич, використовуючи смертоносну зброю для полювання на людей, включаючи наплічну плазмову гармату, складний спис і багато іншого. Вивчіть різні класи персонажіві стилі гри, незалежно від того, за кого вибрали грати. У етомшутере 4-проти-1 ви зможете битися або стати одним ізвеличайших створінь з науково-фантастичних всесвітів.

І завершує список гра для playstation 5-overcooked! all youcan eat . Overcooked!, overcooked! 2 і всі доповнення, що були для обох ігор, змішали разом і переробили з нуля, в результаті чого і з’явилося видання overcooked! all you can eat.це смачне видання включає в себе більше 200 рівнів кулінарногохаоса, сім нових рівнів, три нових кухаря, 60 кадрів в секунду(30 кадрів в секунду на nintendo switch) з роздільною здатністю до 4k іболее швидкі завантаження. Контент першої частини overcooked! був перероблений на движку overcooked! 2, що дозволяє гравцям вперше грати в оригінальну гру по мережі з друзями; більш того, overcooked! all you can eat буде підтримувати функцію кроссплеяміж усіма платформами. Ексклюзивно для overcooked! all you caneat доступна нова кулінарна пригода “the peckish rises”, яка включає в себе сім абсолютно нових моторошних кухонь і трьохповарів.

Всі три гри будуть доступні передплатникам playstation plus, 6 вересня.

З нашими оглядами на ігри з добірки можна познайомитися поссилкам: