Як навчитися шити на швейній машинці.

8-30-2018

Як навчитися шити на швейній машинці.

Ви навчитеся заправляти верхню і нижню нитку, виконувати петлю і шити зигзагом на різних типах тканини. Виконуємо рядок зигзаг на бавовняної тканини. Встановіть довжину стібка на Регулятор вибору рядка на C (максимальна ширина). Натяг верхньої нитки – Виконуємо рядок зигзаг на синтетичної тканини. Встановіть довжину стібка на Регулятор вибору рядка на C (максимальна ширина). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі швейные машинки.
Натяг верхньої нитки – Виконуємо рядок зигзаг на фетре та інших товстих тканинах. Встановіть довжину стібка на Регулятор вибору рядка на C (максимальна ширина). Натяг верхньої нитки – Виконуємо рядок зигзаг на шерсті. Встановіть довжину стібка на Регулятор вибору рядка на C (максимальна ширина). Натяг верхньої нитки – Створюємо петлі з допомогою універсальної лапки. Регулятор вибору рядка установіть B. Опустіть голку в місце початку петлі.
Прошийте тканину до нижньої мітки петлі. Встановіть регулятор вибору рядка, а довжину стібка І прошийте на 4 – 5 стібків першої поперечки. Потім розгорніть тканину і виконайте іншу сторону петлі (регулятор вибору рядка B, довжина – 0, 5), поки вона не досягне потрібного вам розміру. Потім знову переведіть регулятор вибору рядка на C і довжину стібка на 0 і прошийте другу поперечку петлі.