Disney закриє “мандалорца” на четвертому сезоні, але це не буде кінцем для шоу – інсайдер

16

Здавалося б, зовсім недавно відбулася прем’єра серіалу ” мандалорец “, що вдихнув нове життя в “зоряні війни “.

Якраз в той час, коли сага про скайуокерів підійшла до кінця, disney і lucasfilm подарували фанатам “зоряних воєн” шоу про мисливця за головами, яке крок за кроком перетворюється з локальної історії в наступну велику главу культової франшизи.

У міру наближення до третього сезону, “мандалорець” вже став епічною історією, в якій зійшлися такі популярні персонажі, як люк скайуокер, бо-катан і боба фетт. У розробці також знаходиться кілька спін-оффів. Але який у підсумку фінал приготувала disney для самого “мандалорца”? все просто: його чекає ребрендинг.

За словами інсайдера і головного редактора видання cinelix джордана мейсона , “мандалорець” закінчиться після четвертого сезону, але це не буде типовим закриттям, як у випадку з багатьма іншими серіалами. Замість цього шоу може повернутися під іншою назвою, яка, ймовірно, дозволить йому охопити ще ширші рамки телевізійної всесвіту “зоряних воєн”.

“навколо «мандалорца» ходять [наступні] чутки. Не чув про його закриття в 3 сезоні (я чув про 4 сезон), але «кінець» вже запланований. Якщо це дійсно закінчиться, то я також чув, що серія просто перетвориться на» нове ” шоу, яке буде дотримуватися [колишніх] персонажів / часового періоду, але під новою назвою.

Приклад (чисто гіпотетичний): уявіть сюжетний момент, в якому шоу змінює [назву] на «мандалор» або щось в цьому дусі замість «мандалорца».

Очевидно, що все може змінитися, так що, можливо, зміни відбудуться раніше. Але з усього, що я почув, 3 сезон як» кінець ” звучить не зовсім вірно. Схоже, що вони збираються докласти всіх зусиль і збільшити масштаб 3 сезону, так що хто знає?”

Раніше актор карл уезерс , який зіграв у перших двох сезонах грифа каргу, повідомив, що зйомки” мандалорца 3 ” повинні стартувати вже в цьому місяці.