Ці брелоки для airtag в рази дешевше оригінальних, але виглядають так само

23

Коли apple випустила airtag, здалося, що ми ніколи не будемо нічого втрачати. На своєму досвіді я можу сказати, що це дійсно так. Ось тільки мітку хочеться не просто класти в гаманець або рюкзак, але і вішати на ключі. Для цього доводиться або купувати дешеві аналоги з aliexpress незрозумілої якості, або платити за оригінальний брелок більше, ніж за саму мітку. Обидва варіанти трохи сумнівні, але ми знайшли компромісне рішення, яке коштує недорого, виглядає як оригінал, а носитися буде навіть краще завдяки матеріалу, з якого він зроблений. Ми вже розповідали про аксесуари цього бренду, і ви їх дуже непогано прийняли. Приємно, що тепер він дістався до airtag.

Добре, коли товар упакований в хорошу коробку.

Чи варто купувати apple airtag

Я вже розповідав, як працює airtag, і навіть показував, як шукав закопану в лісі мітку. Якщо цікаво, то ознайомитися з розповіддю можна за цим посиланням, але якщо в двох словах, то знайшов я її відносно швидко і роботою пристрою в цілому залишився задоволений.

Після цього я по-справжньому не міг знайти ключі, якими рідко користуюся, і мітка дозволила без проблем зробити це. Корисною вона виявилася через те, що ключі були не вдома, а там, де я навіть не став би їх шукати, якби діяв методом простого пошуку.

Недорогий брелок для airtag

Як я вже сказав на початку, оригінальний брелок коштує 3 990 рублів . Можна сказати, що для apple це нормальна ціна, але тут треба згадати , що сам трекер airtag коштує 2 990 рублів , якщо купувати одну мітку, і 2 500 рублів, якщо брати комплект з чотирьох штук. Рішення від ubear мінімум в два рази дешевше при такому ж зовнішньому вигляді.

Куди більш бюджетне, але не менш якісне рішення пропонується добре відомим вам брендом ubear. Я вже раніше розповідав про чохлах для iphone і airpods, а так само бездротових зарядках, випущених під цією маркою.

На вибір є два типи аксесуарів.

Ubear випускає аксесуари для airtag двох видів: брелок на ключі і петля для того, щоб вішати мітку на сумку або рюкзак. Розповім про все по порядку.

Провів місяць з airtag і зрозумів, чи легко його знайти.

Брелок ubear для airtag

Продаються аксесуари у фірмовій коробці, в якій немає нічого зайвого. білий колір з фірмовою помаранчевої боковиною і розмір, який збігається з розміром аксесуара, щоб не “катати в коробці повітря”.

Брелок ubear capital case зроблений з натуральної шкіри, а ubear touch ring case їх силікону. Обидва за розміром трохи більше оригінального, але різниця мінімальна і навряд чи ви помітите це без прямого порівняння.

Кільце брелока ubear такого ж розміру, як і в оригінальному рішенні від apple. Правда, мені здалося, що воно трохи щільніше. Тобто, ключі надіти на нього буде трохи складніше, але зате воно і не розтягнеться навіть від самого більшого ключа. Кнопка на відміну від оригіналу зроблена глянсовою. Так вона більше підходить за зовнішнім виглядом під глянсовий корпус airtag.

Наочне порівняння шкіряної і силіконової моделей.

Для приміщення airtag всередину, треба відкрити засувку з фірмовим логотипом (модель з силікону просто натягується на мітку). Тримається вона надійно, а через те, що знаходиться у верхній частині, навряд чи вийде її випадково розстебнути.

Шкіра, з якої зроблений брелок, на дотик приємна, але досить щільна. Власне, таким і повинен бути подібний аксесуар, щоб зберігати свій зовнішній вигляд при такому складному сценарії використання, як носіння з ключами.

Фірмовий логотип виглядає досить красиво. А ще кнопка глянцева, на відміну від оригінального брелока. Так вона краще гармонує з корпусом airtag.

Спереду і ззаду є отвори, як на оригінальному чохлі. На aliexpress можна знайти моделі, які повністю закривають обидві стінки, а продавець гордо заявляє , що так мітка буде захищена від подряпин , але треба розуміти, що при пошуку по звуку вона видає його всім корпусом. У підсумку, якщо ключі десь в куртці, яка висить в шафі або під подушкою дивана, і так доведеться прислухатися, а якщо ще й корпус буде суцільним, то цінність мітки для пошуку і зовсім впаде до нуля.

Чим iphone 13 відрізняється від iphone 12.

Детальніше про ubear touch ring case

Чохол-петля ubear для airtag

Якщо вам потрібно повісити мітку на сумку, рюкзак або інший предмет, тобто чохол у формі петлі — ubear touch case. Влітку я вішав такий на велосипед під сидіння. Хоч я його ніде і не залишаю під час катання, але все одно приємно, що можливість пошуку на крайній випадок є.

Аксесуар від ubear, на відміну від оригінального, зроблений з м’якого силікону , який добре тягнеться і при цьому може минути, якщо треба. Переживати за нього не варто, так як ця дія не залишає на ньому слідів.

М’який силікон тим і хороший, що він м’який.

Для фіксації airtag всередині також передбачена кнопка з логотипом , але на цей раз трохи іншої форми. Втім, це не так важливо, адже фіксація все одно дуже надійна. Правда, у мене спочатку були сумніви в тому, що мітка буде надійно сидіти в кільці з м’якого силікону, який тягнеться. Але навіть спеціально я так і не зміг її звідти вирвати.

Обидва аксесуари випускаються в великій кількості кольорів — від звичайного чорного до найяскравіших кольорів. Наприклад, можна вибрати його під колір сумки, гаманця або просто під настрій.

Це тільки основні кольори для кожного типу.

Чи потрібно купувати брелок для airtag

За кілька місяців використання airtag я переконався, що сам по собі він практично марний. Зазвичай найбільшою проблемою є пошук ключів. А для того, щоб повісити мітку на них, потрібен брелок. Можливо, apple і поставила таку низьку ціну на самі мітки, розуміючи, що люди будуть купувати дорогі аксесуари до них, і компанія запрацює на цьому.

Взагалі, airtag в такому чохлі повинен вішатися на сумку або на рюкзак, як показано на фото вище. Але, якщо дуже хочеться, можна носити його і на ключах.

Навряд чи ми колись дізнаємося, чи вірно це припущення, але можна з упевненістю сказати, що тепер у нас є якісний аналог, який коштує істотно дешевше і при цьому не програє за характеристиками, а іноді і зовсім виграє.