Представлений офіційний постер фільму “людина-павук: немає шляху додому”

23

Sony pictures і marvel studios нарешті представили перший офіційний постер до найочікуванішого фільму року “людина-павук: немає шляху додому”. Остання частина трилогії про повернення додому з’явиться в кінотеатрах 17 грудня 2021 року.

На постері зображена людина-павук у виконанні тома холланда, маніпулятори доктора восьминога, а в правому верхньому кутку можна побачити віллема дефо в ролі зеленого гобліна з “людини-павука” сема реймі. Також на постері зображені пісочний чоловік і електро.

Тепер, після виходу першого офіційного постера, можна з упевненістю сказати, що після 19-річної перерви віллем дефо повертається до ролі зеленого гобліна. Якщо ми подивимося на частину постера нижче, на якій збільшено зображення зеленого гобліна, то ми побачимо, що на віллемі дефо той же костюм, який ми бачили в першому фільмі про людину-павука з тобі магуайром.

“людина-павук: немає шляху додому” – майбутній фільм четвертої фази mcu, знятий спільно columbia pictures і marvel studios. Це продовження фільмів ” людина-павук: повернення додому “(2017) і “людина-павук: далеко від дому” (2019) і 27-й фільм в кінематографічній всесвіту marvel (mcu).