Як перетворити pdf в word: 3 простих способи

16

Обмінюватися текстовими файлами зручніше, якщо вони збережені у форматі pdf. Особливо якщо документ має великий обсяг. Зберігання файлів в цьому ж форматі дозволить переглядати їх вміст навіть після оновлення програмного забезпечення, адже немає необхідності, як у випадку з документами word, підлаштовуватися під версії програми. Всім хороший pdf, ось тільки редагувати дані в ньому вкрай проблематично. Для цього треба перевести файл з розширенням *.pdf в документ *.docx. Розглянемо кілька способів того, як перетворити pdf в word без втрати даних.

Робота з безкоштовними онлайн сервісами

Конвертування файлу дуже зручно виконувати за допомогою спеціалізованих онлайн сервісів. У цьому випадку не потрібно шукати і встановлювати додаткове програмне забезпечення, вивчати його функції. Онлайн ресурсів в мережі чимало, але далеко не з кожним комфортно працювати. У багатьох, є обмеження на використання ресурсів.

 • https://www.pdf2go.com/ru/pdf-to-word;
 • https://smallpdf.com/ru/pdf-to-word;
 • https://pdf.io/ru/pdf2doc/

Новачкам більше підійде перший варіант. Мінімалістський інтерфейс, можливість вибору конвертації в різні формати, завантаження документа з dropbox, google диск. На прикладі онлайн-конвертора pdf2go , розглянемо алгоритм роботи з ресурсом:

 1. перейдіть за посиланням і натисніть на кнопку вибору файлу;
 2. у вікні, вказати шлях до документа;
 3. дочекатися, поки завершитися процес обробки (може зайняти кілька хвилин, час залежить від величини об’єкта);
 4. відкрити об’єкт з розширенням*.docx, який автоматично збережеться в папку “завантаження”.

Онлайн сервіс пропонує збереження об’єкта в dropbox, а також скачування архівом zip. Другий варіант зручніше, якщо розмір документа великий. Користуватися ресурсами в мережі для перетворення об’єктів вигідно, якщо конвертування виконується нечасто і доступ до інтернету стабільний. Якщо ж працювати з pdf-форматом доводиться часто, та ще й виконувати склеювання двох і більше файлів, розбиття документа на розділи, тоді розумніше завантажити і встановити спеціальний софт.

Робота з програмою для конвертування

Плюс установки додаткового програмного забезпечення в його незалежності від доступу до інтернету. Розробники софта пропонують масу спеціалізованих програм. Більшість з них не дуже доброзичливі до новачків — складний інтерфейс, багато функцій і режимів. Розширений функціонал в 8 з 10 випадків не потрібен, адже щоб перетворити pdf в word, необхідний лише швидкісний конвертер. Наприклад, програма smallpdf. Її інтерфейс схожий з онлайн сервісами. Є можливість вибору типу конвертації, установки захисту, стиснення об’єкта і перезбереження.

 1. скачайте і встановіть програму з офіційного сайту;
 2. у центральному блоці натиснути на “choose files”;важливо! вибір об’єктів для конвертації можна зробити і через меню “file”. Потрібно перейти в нього і вибрати пункт «open». З’явиться знайоме вікно з вибором документа.
 3. у новому вікні в правому блоці вказати ” to word»;
 4. не закривати програму, поки процес не завершиться.

Перевага програми-можливість виконувати конвертацію відразу декількох об’єктів. Чим більше їх число, тим довше триває операція.

Перетворення pdf документа через google диск

Спосіб підійде тим користувачам, які зареєстрували аккаунт в google. Чи не складний він буде і для новачків, оскільки не вимагає скачування та інсталяції додаткового софта. Припустимо, що кабінет в google вже зареєстрований, тоді схема перетворення документів буде наступна:

Офіційний сайт:

 1. в меню зліва знайти кнопку “створити»;
 2. натиснувши її, вибрати пункт списку” завантажити файли»;
 3. почекати поки об’єкт завантажиться (індикатор виконання операції відображається знизу праворуч у вікні браузера);
 4. знайти в списку доданий об’єкт і подвійним натисканням відкрити документ;
 5. перейти в редактор, натиснувши на центральну кнопку “відкрити в додатку»;
 6. у горизонтальному меню вибрати” файл»;
 7. зі списку вибрати “завантажити як” і виберіть потрібний формат.

Оскільки при збереженні додаток не попросило вказати шлях до об’єкта, він буде автоматично відправлений в папку “завантаження”. Цей спосіб зручний відсутністю обмежень на кількість операцій перезбереження даних в іншому форматі.

Перетворюючи об’єкт з розширенням*.pdf, потрібно запам’ятати одне важливе правило-вказувати при конвертації (перезбереження) правильну версію word. Якщо на пк або ноутбуці встановлено 2003 microsoft word, то документ з розширенням*.docx (версія офісу 2007 і вище) без додаткової конвертації не відкриється.