Видаляти непотрібні програми стало ще зручніше в новому reg organizer 8.75

13

Функція видалення непотрібних програм в reg organizer — одна з основних, яка допомагає ефективно звільнити ресурси системи за рахунок видалення невикористовуваних додатків. При цьому часто звільняється і оперативна пам’ять, тому що окремі програми дуже люблять запускатися разом з системою. І в новій версії 8.75 ми значно покращили інструмент для деінсталяції, піднявши його на більш високий рівень.

Справжні розміри програм

Раніше в стовпці «розмір» виводилися значення, які були прописані в самій системі. Якщо їх не було, то не виводилося нічого. Аналогічну картину можна побачити в інших утилітах і навіть в штатному інструменті операційної системи. Але це не точне значення і воно дуже далеко від реальності.

Ми вирішили, що це неправильно, і додали справжні значення, підрахувавши займане програмами місце. Але і цього нам здалося мало. Туди ми також додали обсяг даних, які утворюються під час роботи додатків. Тепер в новому reg organizer ви зможете бачити справжній розмір кожної програми разом з усіма його даними.

На визначення точних значень потрібен час. У заголовку стовпця знаходиться смуга прогресу, яка і показує поточний стан процесу обчислення.

Запуск додатків прямо зі списку

Швидким способом перевірки програми завжди був її запуск. І раніше для цього треба було використовувати меню «пуск». Тепер же ви можете запустити додаток зі списку встановлених прямо в деінсталяторі утиліти.

Для цього в контекстному меню з’явився відповідний пункт. Але і це ще не все. Додатково там можна відкрити папку установки.

Реальний розмір звільненого місця

Після видалення непотрібних додатків раніше ви могли помітити кількість залишків, які знайшла і видалила утиліта. Але не це не розмір на диску, який був звільнений.

Зараз же утиліта по завершенні деінсталяції покаже той обсяг звільненого простору, яке утворилося після видалення непотрібної програми.

Заблоковані ключі реєстру

Раніше ви могли помітити, що вбудований редактор реєстру не може видалити заблоковані ключі. Дуже багато користувачів просили додати можливість їх видалення.

Що ж, в reg organizer 8.75 така можливість з’явилася. Тепер редактор реєстру може спокійно видаляти такі ключі реєстру. Головне пам’ятати, що ключі зазвичай блокуються не просто так.

У новій версії були виправлені також і різні недоліки, зроблені коригування та удосконалення, що впливають як на стабільність роботи утиліти, так і на зручність її використання.

Ще ми протестували роботу в новій версії windows 11, яка днями була анонсована microsoft. Якщо ви вже встановили собі цю новинку microsoft, то можете користуватися і нашої утилітою.

Завантажити свіжу версію можна з офіційного сайту по кнопці нижче.