Вартість tropico 6 в російському сегменті steam злетіла на 900 рублів

49

Зазвичай ціни на ігри, з релізу яких пройшов рік і більше, прийнято знижувати — все «вершки» вже зібрані, далі геймери вважають за краще чекати розпродажів. Але у випадку з російським сегментом steam і нестабільністю національної валюти все відбувається як у задзеркаллі: ціни частіше ростуть, ніж падають. Сьогодні ми вже рапортували про стрибок ціни на tales of arise, і ось, аналогічної звісткою “порадувало” видавництво kalypso media з її симулятором ель-президенті tropico 6.

З сьогоднішнього дня ця гра, що вийшла два з половиною роки тому, подорожчала на 900 рублів — з 1 399 рублів до 2 299 рублів. У цій історії особливо забавно те, що за час присутності tropico 6 в steam ціна на нього то піднімалася, то опускалася. Влітку, наприклад, вона знизилася з 1 799 рублів до 1 399 рублів, і зберігалося такий до сьогоднішнього дня.

Чи багато знайдеться бажаючих купувати літній проект за такі гроші, покаже тільки час. Нагадуємо, що в tropico 6 ми граємо за диктатора бананової республіки, у владі якого перетворити свій карибський архіпелаг в процвітаючу державу. Або не перетворити-тут вже залежить від нашої віртуальної жадібності.