Завантажити wps office premium (мод: повна преміум версія | без реклами) на андроїд

12

wps office premium – кращий офіс для андроїд з повною підтримкою word, pdf, excel, powerpoint, pdf і forms, який такий же зручний в роботі як і десктопна версія. Створюйте, редагуйте, використовуйте заготовлені шаблони, конвертуйте pdf прямо на своєму мобільному пристрої, а потім зберігайте свої файли в пам’яті телефону або ж в хмарне сховище.

Завдяки зручному і добре продуманому інтерфейсу розібратися з впс офіс не складе труднощів, всі інструменти і функції логічно розташовані на екрані для швидкого доступу до них. Почніть працювати зі своїми документами на мобільному і продовжите на комп’ютері і навпаки. З недавніх пір програма обзавелася відмінним сканером, він може відсканувати ваші тексти і розпізнати їх, а картинки зберегти в pdf формат.

В даному моді отримані всі преміум функції і відключена реклама, тільки для цього потрібно зареєструватися або ж увійти в систему використовуючи електронну пошту, facebook, twitter або dropbox. Обмінюйтеся офісними документами через інтернет, використовуючи всі сучасні месенджери та соціальні мережі.