Як видалити бота в Телеграмі або на час зупинити його роботу?

285

Від автора: доброго дня, дорогі читачі. Сьогодні хотілося б загострити увагу на ботах у Телеграмі, видалення яких з чату ви потребуєте.

Як видалити бота в Телеграмі або на час зупинити його роботу?

Безсумнівно, такі помічники є дуже зручним способом комунікації з вашими клієнтами, але в роботі будь-якої компанії може настати момент, коли їхні послуги необхідно зупинити. На то може бути багато причин. Наприклад, ви хочете оновити його роботу у відповідності з новими вимогами, які ви ставите перед собою.

Причиною тому може стати ребрендинг або рестайлінг вашого бренду, або ж просто зміна акцентів рекламної діяльності, які будуть вимагати тимчасової зупинки роботи робота-консультанта. Загалом, сьогодні ми говоримо про те, як видалити бота в Телеграмі.

Схема видалення бота-консультанта зі списку чатів

Формуючи свій список чатів, зверніть увагу на те, щоб він був максимально зручний для вас. При його перегляді зверніть увагу на те, що деякі боти, послугами яких ви користувалися раніше, можуть не мати колишньої актуальності, а просто-напросто засмічують стрічку своєю присутністю.

Чому вони можуть втратити актуальність? Причин може бути декілька:

організація, яка запустила бота, була розформована, змінила рід діяльності або запустила нового, більш зручного, помічника (наприклад, такого, який дозволяє вам здійснювати покупки, не виходячи з месенджера Telegram);

ви більше не зацікавлені в цьому помічника. Ви витягли з нього всю інформацію і здобули реальні дані про те, що вам необхідно;

робот вас розчарував, і ви не маєте ніякого бажання продовжувати співпрацю з компанією-представником.

І як же все-таки будується схема видалення? Якщо ви власник смартфона на операційній системі Android, то вам необхідно зробити наступне.

Відкрийте вкладку в месенджері, яка має назву «Чати».

Виберіть необхідний вам чат.

Натисніть та утримуйте палець на кнопці до тих пір, поки не з’явиться спливаюче вікно.

Виберіть пункт «Видалити» і підтвердіть дію.

Досить простий алгоритм дозволить вам очистити свою стрічку від непотрібних елементів.

Якщо ви користуєтеся iPhone, дії на порядок простіше. Все, що вам необхідно зробити — це провести слайдом по хэлперу, вибрати кнопку «Delete» і підтвердити дію, натиснувши на інформацію, що з’явилася «Delete and Stop». Видаляючи діалог з комп’ютером на айфоне, ви не тільки очищаєте стрічку, але й остаточно зупиняєте спілкування з ним.

Якщо ви не знаєте, як розрізнити робота і живого консультанта, то знайте: перший відрізняється від другого тим, що в кінці його імені обов’язково буде написано «bot» або «.bot».

Хочете зупинити роботу свого бота в messenger?

Дії досить складні і вам краще було б звернутися до програмістам, які його формували і вводили в експлуатацію.

Тим не менш, існують способи зупинити його самостійно. Не забувайте, що ваш помічник — це точно такий же користувач. Тому, виключивши його з мережі (вивести з online), ви зупините його роботу.

Візьміть до уваги те, що він буде не знищений, а лише призупинено. Ваші клієнти і потенційні покупці також зможуть знаходити його в пошуковику Телеграма і дивуватися, чому ж не функціонує автовідповідач їх улюбленої фірми, тим самим розчаровуючись в його актуальності.

Зробимо невеликий висновок

Запам’ятайте раз і назавжди. Для того щоб не знадобилося видаляти особистого консультанта ваших клієнтів, адаптуйте його для змін спочатку. Формуйте базу питань, здатну до розширення і не економте на людях, які будуть його робити.

Цей невеликий хэлпер може стати відмінним ключиком до розвитку вашого бізнесу, одночасно допомагаючи вам і вашим клієнтам. Також не економте гроші на копірайтерах, які будуть складати правильні і грамотні відповіді, адже якісне обслуговування і кваліфікована консультація — запорука успішного продажу.