В steam стала доступна нова демоверсія гри riftbound в жанрі tower defense

42

Австралійська студія barrel smash studios сьогодні оголосила, що в steam стала доступна абсолютно нова демоверсія для своєї майбутньої гри ” riftbound » в жанрі tower defense.

Повна версія гри вийде на steam для пк з windows у першому кварталі 2022 року. Вона буде підтримувати англійську, французьку, італійську, німецьку, іспанську, японську, російську та спрощену китайську мови.

у царстві, прихованому магічними засобами, могутній некромант збігає зі своєї просторової в’язниці і намагається завоювати землю. Розкрийте таємні секрети чаклунства за допомогою мирних істот-елементалей, що населяють цей світ, а потім розтрощіть армію скелетів некроманта, щоб вигнати його раз і назавжди.

Рушайте в захоплюючу подорож в якості учня заклинателя разом з містичним великим дубом і групою елементалей. Стратегічно відбивайте хвилі ворогів-скелетів в битвах із захистом вежі, роблячи упор на більш активну гру, ніж це зазвичай буває в жанрі. Захистіть магічний лісовий кристал від орд некромантів в різних сценаріях, від захисту магічних артефактів, звільнення захоплених елементалей до знищення певних цілей до закінчення часу.