Акція ” новорічний наступ “пройде під командуванням арнольда шварценеггера

52

World of tanks випустили трейлер з анонсом щорічної події”новорічно наступу”. Головною дійовою особою цього року став арнольд шварценеггер. Розробники поки тримають подробиці в секреті, але вже ясно: збулося те, чого так давно чекали гравці — в гру вступає “залізний арні”.

Сюжет трейлера розповідає історію маленького джонні: хлопчик відправив листа своєму кумиру, але пройшло майже 30 років, і тільки зараз лист доходить до адресата. Отримавши послання, арнольд вирішує зустрітися з джонні. Він сідає в свій вертоліт і відправляється в дорогу. Що сталося потім? дивіться трейлер!

Про свою роботу з командою world of tanks арнольд шварценеггер сказав:

робота з командою wargaming над цим особливим проектом була відмінним досвідом-тим більше мені відомо, скільки радості він принесе мільйонам гравців! з танками мене пов’язує давня історія: у мене є m-47 patton, на якому я проходив службу в австрійській армії, коли мені було 18, так що мені знайомий захват, який відчуваєш, керуючи цими сталевими звірами! користувачі reddit роками запитували, коли ж чекати моєї появи в world of tanks? здається, їхня мрія збулася. Так що відклади святкове печиво і готуйся до” новорічного наступу ” разом зі мною!

Новорічний наступ-одне з найбільш улюблених гравцями подій в world of tanks. У цей святковий період танкістам належить прикрашати ангар різними іграшками, гірляндами та іншими декоративними елементами. Чим ошатніше ангар – тим вище святкова атмосфера і тим більше нагород!

Більш детальна інформація про подію “новорічний наступ — 2022” з’явиться найближчим часом.