Біткоіни дорожчає, а аналітики рбк очікують наближення бичачого ралі і затяжної корекції в 2022 році

14

З боку здається, що біткоіни хаотично падає, піднімається і знову втрачає позиції. Насправді ж багато експертів одностайні в тому, що це добре керована система, яка служить інтересам обмеженого кола осіб.найчастіше цих хлопців називають китами. Оскільки ми не знаємо імен тих, хто стоїть за подібними справами, то доводиться тільки констатувати вже трапилася подія. Наприклад, за добу з найбільшої біржі невідомі особи вивели немислимі 38 200 монет в біткоіни. На момент здійснення транзакцій ця сума відповідала 2.3 мільярдам доларів. Велика частина грошей поміщена на холодних гаманцях, а експерти вже сьогодні заговорили про наближення ціновому стрибку.

Логіка наступна, коли кити заводять на біржу біткоіни, вони планують їх подати, а значить попереду падіння ціни на криптовалюта. У такій ситуації, як зараз, не потрібно бути аналітиком, щоб зробити прості висновки. Саме такої позиції дотримуються експерти порталу рбк. Вони стверджують, що перед нами так звана корекція, що супроводжується невеликим відкатом. Ринок взяв паузу, відійшов назад, а сьогодні знову зростає. На момент написання даного матеріалу біткоіни вже перевалив за 63 000 доларів, хоча ще в неділю був на 3 000 дешевше. Очікується, що в найближчі дні цифрове золото підніметься до 65 000 доларів, а позначка в 68 тисяч виявиться пороговою, після чого можливе стрімке зростання.

Є думка, що момент інвестування в криптовалюта вже упущений. Справа в тому, що на рівні 60 000 доларів актив був надзвичайно привабливим, а попереду велике ралі, завершенням якого може бути ще більш сильний відкат. Експерти вважають, що небезпечним періодом для біткоіни стане початок 2022 року. Після цього краще зафіксувати свої позиції в криптовалюта. А взагалі аналітики вважають за краще не робити довгострокових прогнозів. Ми наближаємося до кінця року, а значить саме час з’ясувати, досягне біткоіни заявлених 100 000 доларів за монету чи ні. Якщо ринок чекає сприятливий сценарій, то кріптопохмелье може бути вкрай небезпечним, оскільки зазвичай падає не тільки один біткоіни, але і всі інші криптовалюта.

А взагалі експерти констатують, що ситуація змінюється в реальному часі, і вже завтра біткоіни може спростувати думку аналітиків, або перевершити найсміливіші очікування.