У понеділок amd представить процесори epyc 7003 milan-x і прискорювачі instinct mi200

12

За наявною інформацією компанія amd офіційно оголосить про свої процесори epyc наступного покоління з 3d v-cache і прискорювачі серії instinct mi200 в наступний понеділок на спеціальному онлайн-заході. Однак, прагнучи викликати додатковий інтерес перед заходом, amd вирішила показати те, що планує оголосити вже сьогодні.

У своєму повідомленні в твіттері ліза су опублікувала фотографію себе з сервером. Зображення включає логотипи amd epyc і amd instinct, які дають очевидне уявлення про те, що компанія планує анонсувати і продемонструвати. Проте є кілька цікавих моментів, про які слід згадати.

Процесори amd epyc 7004 серії genoa досить далекі від виходу, тому малоймовірно, що про них буде розказано на заході. Однак, amd, ймовірно, розповість про процесорах milan-x серії epyc 7003 з 3d v-кешем. Передбачається, що ці процесори будуть сумісні з існуючими материнськими платами, тому на фотографії вище можна побачити ці нові процесори, розташовані поруч з 16 модулями dimm.

Можливо, більш цікавими є прискорювачі обчислень amd instinct наступного покоління серії mi200 під кодовою назвою aldebaran, засновані на архітектурі cdna 2. Aldebaran стануть першими прискорювачами обчислень amd з декількома чіпами( mcm), що складаються з двох кристалів, з’єднаних за допомогою amd infinity fabric і оснащені 128 гб пам’яті hbm2e. Топова модель mi250x матиме 110 обчислювальних блоків, що працюють на частоті 1,7 ггц і забезпечують продуктивність майже 48 tflops в fp64. Передбачається, що серія instinct mi200 буде використовувати форм-фактор oam (open accelerator module).