Realme готує смартфон gt neo 2t на чіпсеті mediatek dimensity 1200

16

Наприкінці минулого місяця realme представила в китаї смартфон gt neo 2. Прогнозується, що на глобальний ринок пристрій вийде вже наступного тижня і буде поставлятися з android 12 з коробки. Тепер стало відомо, що в цьому місяці серія gt neo може поповнитися ще одним пристроєм-realme gt neo 2t.

Gizchina.com

Передбачається. Що новий смартфон отримає 6,43-дюймову oled-матрицю з частотою оновлення 120 гц і роздільною здатністю full hd+. Серцем новинки стане чіп mediatek dimensity 1200ai. Передбачається, що смартфон буде харчуватися від 4500-ма·год акумулятора з підтримкою швидкої 65-вт зарядки. Новинка отримає потрійну основну камеру, що складається з 64-мп, 8-мп і 2-мп сенсорів. Селфі-модуль буде представлений одним 16-мп датчиком. Передбачається, що пристрій буде працювати під управлінням android 11 з коробки.

Gizchina.com

Таким чином, t-версія буде відрізнятися від базового realme gt neo 2 трохи меншим дисплеєм, але більш ємним акумулятором. Однак головною зміною стане використовуваний чіпсет. Нагадаємо, що realme gt neo 2 заснований на чіпі qualcomm snapdragon 870. Очікується, що вартість realme gt neo 2t буде починатися від $310, в той час як ціна найдоступнішої версії realme gt neo 2 становить $385.