Як роздати wifi на android

15

при бажанні будь-який смартфон або планшетний комп’ютер на андроїд можна перетворити в міні-роутер. працювати він буде як повноцінний маршрутизатор, приставка “міні” використана виключно через те, що кількість клієнтів, які можуть одночасно підключитися до такої переносний wi-fi точці, в більшості пристроїв обмежена п’ятьма.

Після налаштування wi-fi на андроїд можна буде “роздавати” доступ в інтернет і об’єднувати різні пристрої в єдину локальну мережу. Ніякі сторонні додатки для цього не знадобляться, весь необхідний функціонал вже вбудований в операційну систему.

Як налаштувати роздачу wifi

Перше, що вам потрібно зробити, це вставити сім-картку в свій пристрій на андроїд і налаштувати інтернет-підключення відповідно до рекомендацій оператора. Якщо ви плануєте активно користуватися таким інтернетом, краще підберіть спеціальний вигідний тарифний план, такі в даний час пропонує будь-який оператор зв’язку.

Після успішного підключення і налаштування послуги спробуйте вийти в інтернет зі свого смартфона або ж планшета, якщо він вміє працювати з сім-картами. У разі якщо тестовий вихід в мережу пройшов успішно, приступайте до налаштування роздачі wi-fi.

Відкрийте головне меню гаджета і знайдіть там кнопку «налаштування». Або ж відшукайте цю іконку на робочому столі свого андроїд-гаджета, якщо у вашій версії ос немає звичного головного меню. В налаштуваннях перейдіть по вкладці ” бездротові засоби та мережі “» може мати трохи іншу назву, але в цілому сенс той же), а потім натисніть кнопку “ще»:

У меню вам потрібно відкрити” режим модему «і перейти по вкладці» налаштувати хот-спот wi-fi ” (назва, знову-таки, може дещо відрізнятися в різних модифікаціях ос).

Після внесення всіх налаштувань збережіть їх і обов’язково поставте галочку на пункті «переносний хот-спот wi-fi».