Чи оновляться redmi note 9, 9s і 9 pro до miui 13?

36

Три смартфона зі співвідношенням ціни і якості, які сьогодні як і раніше є одними з кращих на ринку-це xiaomi redmi note 9, 9s і 9 pro. З огляду на їх успіх у середньому сегменті, багато користувачів все ще використовують їх. У той же час багато хто задається питанням, чи отримають вони miui 13 найближчим часом, або китайський виробник відвернувся від них зі своєю новою версією оболонки.

Перш за все, xiaomi — один з брендів, який не особливо виділяється з точки зору підтримки оновлень. Компанія пропонує два роки оновлень версії android для переважної більшості своїх мобільних телефонів. У деяких випадках компанія пропонує до трьох років, як у випадку з xiaomi 11t. У свою чергу, виробник надає до чотирьох років періодичного випуску оновлень безпеки, але це відноситься тільки до деяких конкретних моделей. В іншому підтримка оновлень коливається від 2 до 3 років максимум.

Однак xiaomi redmi note 9, 9s і 9 pro — це мобільні телефони, які були випущені в другому кварталі 2020 року. Таким чином, ці моделі ще не досягли дворічного віку. До цього ми повинні додати, що вони з’явилися з версією оболонки miui 11 під управлінням android 10, а сьогодні у них є miui 12.5 з android 11.

Отже, маючи це на увазі, відповідь на питання, чи отримають дані смартфони оновлення miui 13 — однозначно так. Ці моделі все ще мають поточну підтримку оновлень, що дає їм право отримати нову версію miui 13. Крім того, апаратне забезпечення цих смартфонів повністю сумісне з новою версією фірмової оболонки.

Коли redmi note 9, 9s і 9 pro отримають miui 13?

Xiaomi не розкрила офіційний список телефонів, які отримають miui 13. Однак, з огляду на причини, про які ми згадували вище, redmi note 9, 9s і 9 pro отримають оновлення, як ми вже говорили. Звичайно, все ще залишається загадкою, коли вони це роблять, тому що не було жодного телефону, який вже отримав це нове оновлення.

Варто відзначити, що 16 грудня поточного року очікується випуск бета-версії miui 13. Тому трохи більше ніж через два тижні ми будемо знати, що таке miui 13 в цілому, хоча вже є інформація, яка вказує на основні особливості і функції нової версії miui.

Таким чином, redmi note 9, 9s і 9 pro отримають оновлення пізніше, на початку 2022 року, якщо xiaomi буде розподіляти оновлення, як і минулі версії miui. Зазвичай xiaomi оновлює в першу чергу мобільні телефони преміум класу, потім підуть смартфони середнього класу і, нарешті, бюджетні.

Основні особливості та функції miui 13: чого очікувати від нового оновлення?

У miui 13 очікується безліч новинок. По-перше, очікується, що численні косметичні зміни будуть пропонувати більш мінімалістичний і приємний для очей користувальницький інтерфейс. Точно так само з’являться нові переходи між домашніми екранами та іншими розділами системи, в той же час панель повідомлень і панель управління матимуть новий покращений дизайн. Також очікуються нові теми та анімовані шпалери.

З іншого боку, miui 13 являє собою значне поліпшення використання однієї руки. Для цього розробники оптимізували кілька речей, які ми вже знайшли в miui 12 і 12.5, наприклад, відкриття панелі повідомлень практично з будь-якого місця на екрані і в інших розділах. Системні програми, такі як файловий менеджер xiaomi, матимуть новий інтерфейс, тому очікуються зміни в основних інструментах miui, а також нові функції. Додаток камери також матиме дещо відретушований дизайн.

Одна з найбільш очікуваних функцій в miui 13 — це використання віртуальної озу, яка складається з певного обсягу внутрішньої пам’яті мобільного телефону для додавання її до фізичної озп.

Що стосується автономності та продуктивності, miui 13 матиме нові функції для налаштування швидкої зарядки мобільного телефону. Також з’являться більш оптимізований режим енергозбереження, який максимізує автономність пристрою і поліпшення продуктивності.