Thq nordic пропонує поглянути на довгоочікуване dlc kingdoms of amalur: re-reckoning

14

Пройшов приблизно рік з тих пір, як kingdoms of amalur: re-reckoning була випущена на сучасних платформах, і thq nordic, нарешті, готова показати довгоочікуване dlc. Перше нове доповнення для серії з моменту її дебюту в 2012 році, буде називатися fatesworn і познайомить гравців з землею гейл кроссінг.

«століття тому гейл-кроссінг був невід’ємною зупинкою на жвавому торговому шляху, відомому як сатіва-роуд, підступному переході через гори, який приніс багатство і промисловість в регіон, який колись вважався непридатним для життя. Але всьому хорошому повинен прийти кінець. Після серії катастрофічних воєн ціна на волокна сатіви різко впала, зруйнувавши промисловість сатіви і знизивши важливість регіону як джерела цього колись цінного реагенту”.

Хоча, можливо, dlc fatesworn не буде більше оригінальної кампанії, він повинен виявитися твердим шматком додаткового контенту для однієї з найбільш недооцінених екшн-rpg епохи xbox 360 / ps3.

Що стосується того, коли гравці можуть очікувати це dlc, говориться, що розробник big huge games завершує заключні етапи виробництва і вийти він повинен до кінця 2021 року.