Модуль бічного меню OpenCart

286

Від автора: вітаю вас, друзі. Отже, ми продовжуємо цикл статей, присвячених знайомству з однієї з найпопулярніших CMS для створення інтернет-магазинів – OpenCart (Оперкарт). У цій статті ми поговоримо про те, як зробити бічне меню в OpenCart.

Дана стаття буде дуже простий і розрахована вона на новачків, які тільки починають своє знайомство з CMS OpenCart. На тих новачків, які задаються, здавалося б, простим питанням: як зробити бічне меню в OpenCart? Справа в тому, що за замовчуванням на головній сторінці інтернет-магазину Опенкарт немає бокого меню категорій.

Модуль бічного меню OpenCart

Однак, вивести його досить просто, в цьому допоможе вже наявний модуль категорій. Давайте скористаємося ним. Йдемо в адмінці в меню Доповнення – Доповнення і знаходимо в списку модулів модуль Категорії.

Модуль бічного меню OpenCart

Модуль бічного меню OpenCart

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Перейдіть в налаштування і переконайтеся, що даний модуль включений, тобто готовий до використання. Якщо раптом він виявиться вимкненим, тоді увімкніть його та збережіть зміни.

Модуль бічного меню OpenCart

Далі перейдіть в меню Дизайн – Схеми і серед макетів виберіть макет головної сторінки, перейшовши до його редагування. Для лівої колонки зі списку доступних модулів виберемо зацікавив нас модуль Категорії і збережемо зміни.

Модуль бічного меню OpenCart

Залишилося перевірити зміни на головній сторінці сайту, там має з’явитися бічне меню категорій магазину.

Модуль бічного меню OpenCart

Дуже просто, чи не так? До речі, якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд модуля бічного меню, тоді змінити його верстку можна у файлі активної теми, за замовчуванням це \catalog\view\theme\default\template\extension\module\category.tpl. Ну і змінити оформлення можна, відповідно, через файл стилів. Але це вже інша тема.

На цьому сьогодні все. Більше про OpenCart ви можете дізнатися з наших безкоштовних або платних уроків.