Серія nioh розійшлася тиражем більше шести мільйонів копій

11

Як повідомили видавець koei tecmo і розробник team ninja , загальний обсяг світових поставок і цифрових продажів серії nioh перевищив шість мільйонів копій . Новий рубіж настав менш ніж через п’ять місяців після того, як серія досягла п’яти мільйонів проданих копій.

Крім того, сьогодні видавець випустив версії для пк як nioh: complete edition, так і nioh 2: the complete edition в epic games store. Першу можна буде додати в бібліотеку безкоштовно до 16 вересня.

Той, хто купить nioh: complete edition, отримає бонус “шолом fujin«, а ті, хто купить nioh 2: complete edition, отримають бонус»raijin helmet”. Крім того, кожен, хто купить nioh 2: complete edition до 23 вересня, отримає бонусні комплекти броні «sohaya deserter garb» і «ornate gold armor».

Nioh вперше була випущена для playstation 4 в лютому 2017 року, потім на пк в steam в листопаді 2017 року. Nioh 2 вперше була випущена для playstation 4 у березні 2020 року, а потім на пк на steam у лютому 2021 року. Колекція nioh, що включає оновлені версії обох ігор, випущена для playstation 5 в лютому 2021 року.