Як відновити видалені файли з ПК і смартфона

269

Практично кожному користувачеві сучасної техніки знайома неприємна ситуація, коли потрібний файл був видалений помилково або внаслідок програмного збою. Що робити в такому випадку? В першу чергу – не засмучуватися, адже сьогодні доступний спеціалізований софт, гарантує відновлення видалених файлів з ПК і знімних накопичувачів. Одна з найвідоміших і заробили собі позитивну репутацію програм – Data Recovery Wizard від компанії EaseUS, про яку ми сьогодні поговоримо докладно.

Технічні можливості Data Recovery Wizard

Софт від компанії Data Recovery Wizard володіє наступними можливостями:

  • Підтримка Windows і macOS;
  • Широкий мовний пакет, в тому числі наявність повністю локалізованої версії на російську мову;
  • Відновлення файлів будь-якого типу: документи, зображення, музика і т. д.;
  • Робота з усіма доступними накопичувачами: вбудований і знімний жорсткий диск, а також карти пам’яті, смартфони, планшети та цифрові камери;
  • Відновлення даних після форматування накопичувача, технічного збою або пошкодження вірусами;
  • Підтримка файлових систем HFS+, NTFS/NTFS5), ext2/ext3 і FAT/ExFat;

Програма Data Recovery Wizard доступна на офіційному сайті компанії в 4 версіях: безкоштовний варіант, Pro($69.95),Pro+WinPE($99.90),Technician($499.00). Між платними версіями мінімум відмінностей: вони пропонують довічний термін підтримки і безлімітний розмір для відновлення даних, хіба що Pro+WinPE дозволяє створити завантажувальний диск, а Technician йде в комплекті з сервісним типом ліцензії.

Безкоштовна версія має ідентичний функціоналом, але дозволяє відновити не більше 500 Мб або 2 ГБ файлів при рекомендації програми в Twitter або Facebook.

Як працює Data Recovery Wizard

На стартовому екрані ми бачимо перелік доступних накопичувачів: жорсткі диски ПК і зовнішні пристрої для зберігання даних, якщо вони були підключені до комп’ютера.

Щоб почати пошук файлів в Data Recovery Wizard вибираємо потрібний диск або папку і натискаємо «Сканування».

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Після запуску сканування показується список знайдених файлів і папок, а на нижній панелі знаходиться лічильник, відлічує час до закінчення сканування. Зазначимо, що за замовчуванням запускається функція швидкого сканування і вже за пару хвилин програма виводить у списку результатів більшу частину видалених файлів.

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Ми вирішили протестувати можливості програми Data Recovery Wizard, відновивши кілька зображень, видалених з пк 2 роки тому. Для цього ставимо галочку біля потрібного файлу і натискаємо «Відновити». Для зручності є функція попереднього перегляду видалених даних.

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Далі вибираємо накопичувач і натискаємо клавішу «ОК».

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Проходить буквально декілька митей і операція завершена – ми отримуємо відновлені зображення без артефактів перезапису.

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Як доказ пропонуємо скріншот відновленого зображення.

обзор EaseUS Data Recovery Wizard

Вердикт

Програма для відновлення видалених файлів EaseUS Data Recovery Wizard підкуповує в першу чергу зрозумілим інтерфейсом і повною русифікацією, з-за чого розібратися в премудростях софта можуть навіть далекі від IT-сфери люди. По частині функціоналу і заявлених виробником можливостей у нас теж немає ніяких претензій – відновлення даних відбувається в найкоротші терміни і без дефектів. При цьому не має значення тип файлу або час, що минув з його видалення.

Додатковий плюс – наявність демо-версії Data Recovery Wizard, повністю ликвидирующей ефект «кота в мішку». Користувач зможе на особистому досвіді переконатися в працездатності програми і тільки потім визначитися з покупкою повноцінної версії.

Офіційний сайт: easeus.com

Завантажити

Джерело: http://chvv.com.ua/