Кік за гроші. Sony запатентувала незвичайну функцію бана гравців

23

Мультиплеєрні ігри, як відомо, непередбачувані — в першу чергу через їх учасників. Ніколи не знаєш, які напарники або противники попадуться в наступний раз, і хтозна, деякі особливо завзяті геймери можуть більше заважати, ніж допомагати. У таких ситуаціях функція видалення людини з заруби може бути дуже до речі – і sony придумала спосіб зробити її ще краще. Або, скажімо так,»краще”.

Днями компанія запатентувала унікальну систему викидання користувачів з матчу. Згідно з документом, глядачі трансляцій можуть провести особливе голосування: якщо їх «жертва» набере 60% голосів — її чекає бан. Є, правда, нюанс: за свій голос треба платити реальними грошима або внутрішньоігрової валютою. При бажанні на виключення недбайливого користувача можна скинутися групою або провести цілий аукціон. Якщо подібні заходи здаються занадто суворими, спостерігачі можуть відправити людині особливе повідомлення. Таким чином, ймовірно, корпорація планує зміцнити свої позиції в кіберспортивному сегменті.

Варто відзначити, що це лише патент і сам факт його існування аж ніяк не означає, що подібні функції збираються вводити в подальшому. Особливо з урахуванням реакції спільноти, яка очікувано виявилася більш ніж прохолодною: експерти впевнені, що системою буде дуже легко зловживати.