Новий Microsoft Office не буде працювати з Windows 7 і Windows 8.1

253

Корпорація Microsoft офіційно підтвердила, що пакет Office 2019 (в розробці) зможе функціонувати тільки з Windows 10. Повний перелік ОС виглядає так: релізи Enterprise LTSC 2018, SAC, а також наступна LTSC-версія Server.

В результаті користувачі будуть змушені перейти на «десятку», якщо вирішать скористатися останньою версією Office без підписки на Office 365. Багато ЗМІ впевнені, що цей крок компанія і зробила, щоб максимально збільшити кількість бізнес-клієнтів, які оформили підписку на доступ до Office 365.

Нові правила торкнуться пакета для Mac, оскільки це окремий продукт з власним розкладом виходу нових версій.

Коли вийде Microsoft Office 2019

Нагадаємо, анонс Office 2019 кампанія запланувала у другу половину 2018 року. У складі продукту будуть PowerPoint, Outlook, Word і Excel. Також в пакет будуть входити серверні версії Skype for Business, Exchange і SharePoint. Тестові версії для ознайомлення корпорація планує представити вже в середині поточного року.

Кому призначений Office 2019

Office 2019 в першу чергу орієнтований на організації, які не використовують для своєї роботи Office 365. Для інсталяції клієнтів буде використовуватися технологія «office умить» (Click-to-Run), класичного інсталятора в комплекті не буде.

Компанія також опублікувала період підтримки офісного продукту. Для користувачів Office 2019 буде доступна п’ятирічна основна підтримка і близько двох років – розширена. Нагадаємо, версія Microsoft Office 2016 передбачає зовсім інший цикл підтримки. Підтримка офісного пакету, випущеного в 2015 році, буде офіційно заблокована восени 2020 року, розширеною підтримкою можна буде скористатися до жовтня 2015 року. Office 2013 – стандартна підтримка припиниться у квітні 2018 року, розширена в квітні 2023 року.

Політика Microsoft передбачає, що основний період підтримки включає усунення помилок, впровадження нових функцій, а також випуск оновлень безпеки. Для операційних систем даний період триває п’ять років після дати появи системи в загальному доступі або два роки після появи наступної версії продукту (вибирається варіант з більш пізньою датою).

У період розширеної підтримки компанія продовжує розробляти і випускати тільки оновлення для підвищення безпеки, а ось усунення помилок і повноцінна технічна підтримка доступні тільки на платній основі і тільки для корпоративних клієнтів.

Джерело: http://proplay.com.ua/