Книжковий мандрівник і екскалібур в новій грі the bookwalker

10

В рамках презентації tinybuild була анонсована нова пригодницька гра thebookwalker від розробників do my best. Головний герой нового проекту студії-злодій, з дуже цікавими особливостями: він може занурюватися в світ книг і шукати там потрібні предмети ілісокровіща. The bookwalker поєднує в собі дослідження світу від першої особи і решеніеголоволомок від третьої особи – як показано в трейлері, якщо вам потрібно загаситипожар в книжковому світі, то ви можете взяти вогнегасник з реальності іперемістившись назад в книгу швидко ліквідувати вогонь.

За сюжетом гри братголовного героя застряг в книжковому світі. Єдиний спосіб врятувати його-це знайтимогутня зброя, така як м’єльнір або екскалібур.

Як» книжник ” вашперсонаж має унікальну здатність занурюватися в світи художньої літератури і приносити в реальність цінні речі і могутні артефакти. Впоісках легендарних предметів вам належить подорожувати междуфантастіческімі світами, а потім знаходити покупців на чорному ринку. У різних локаціях-від підземель замків до дрейфуючих косміческіхкораблів-ви зможете познайомитися з місцевими жителями, яких можна іспользоватьв ваших корисливих цілях. Але не обійдеться і без складнощів-подорожуючи по світах, вам належить решатьхітрі головоломки, в яких часто треба буде застосовувати предмети изреальности.

Вихід гри запланована 2022 рік на пк (steam). Також з 1 жовтня в рамках фестивалю steam next fest буде доступна демоверсія the bookwalker.