Facebook планує змінити назву, щоб відповідати концепції» метавселенной “

16

Компанія facebook хоче змінити назву. Про це пише the verge з посиланням на неназвані джерела. Видання стверджує, що керівництво компанії має намір створити бренд, який підійде концепції «метавселенной» і всім увійшли до неї продуктам.

Джерело: broadband breakfast

Джерела стверджують, що нова назва тримається в найсуворішому секреті, і його можуть не знати навіть вищі члени керівництва компанії. Імовірно, воно може бути пов’язано з додатком horizon, призначеним для віртуальної імітації роботи в офісі.

Важливо розуміти, що перейменувати хочуть саму компанію facebook, тоді як однойменна соціальна мережа збереже свою назву. Вона як і зараз буде одним з багатьох продуктів, просто під керівництвом компанії з іншим ім’ям. Приблизно як у випадку google, яка входить в холдинг alphabet. Офіційне оголошення про зміну назви компанії facebook очікується 28 жовтня.

Марк цукерберг оголосив про плани створити» метавселенную ” в середині липня. Розробник підкреслив, що хоче створити «втілений інтернет, в якому користувачі будуть не просто переглядати контент». У жовтні компанія повідомила про наміри найняти 10 тисяч осіб для реалізації проекту.