Примарні таємниці в genshin impact: лампи і експедиції

20

В genshin impact примарні таємниці є спеціальною подією, в рамках якої вам потрібно буде виконувати невеликі місії і відправляти своїх персонажів в експедиції для отримання каменів витоку та інших нагород. У цьому посібнику ми розповімо вам, як почати даний івент, і що потрібно зробити, щоб закінчити його.

Як почати подію “примарні таємниці”

Для цього ви повинні спочатку виконати кілька умов, а саме:

  • пройдіть місію “втеча з острова рито«, що є частиною завдання архонтів»незмінний бог і вічна утопія”.
  • досягніть 30-го рангу пригод. Ми розповіли про те, як можна підвищити даний параметр в окремій статті.

Виконавши дані вимоги, відкрийте меню “події”, перейдіть у відповідну вкладку і почніть відстеження потрібного івенту, щоб отримати вступний квест.

Вам необхідно буде поговорити з секретарем гільдії катериною в інадзумі. Вона введе вас в курс справи, розповівши про привидів і необхідність розслідування інцидентів. Після завершення бесіди з нею, ви отримаєте 10 000 мори і 4 досвіду шукача пригод. У вас також з’явиться можливість відправляти своїх героїв в експедиції.

Поради з експедицій

Щодня ви зможете виконувати до 4-х експедицій, що відносяться до різних рангів:

  • s-ранг: гарантовано видається 20 каменів витоку, а на виконання потрібно 12 годин.
  • a-ранг: гарантовано видається 15 каменів витоку, а на виконання потрібно 10 годин.
  • b-ранг: гарантовано видається 10 каменів витоку, а на виконання потрібно 8 годин.

Щоб максимізувати кількість одержуваних каменів витоку, ми радимо вам відправити своїх героїв на одну експедицію s-рангу, дві – a-рангу, і ще одну – b-рангу. В результаті в добу ви зможете заробляти 60 каменів.

Якщо у вас мало персонажів або вони в даний час беруть участь в звичайних операціях, то не обов’язково відправляти в експедицію повний загін – досить послати 2 героїв, щоб отримати гарантовану кількість каменів витоку. При необхідності ви зможете запозичувати персонажів у своїх друзів (не більше одного).

Якщо ж ви хочете ідеально виконати завдання, то пошліть, як мінімум, двох високорівневих бійців, відповідних рекомендованим елементам. Чим краще буде виконана експедиція, тим більше додаткових нагород ви отримаєте, тобто замість, наприклад, 4 чарівний каменів посилення ви отримаєте відразу 12.

Відзначимо, що для відкриття експедицій s-рангу потрібно спочатку провести спеціальне розслідування з активацією електричних ламп і знищенням привидів. Кожен день вони будуть різними, тому нижче ми вкажемо їх рішення.

День 1: примарний рій

Перша головоломка знаходиться в долині араумі, на острові нарукамі. Направляйтеся в зазначену область. Там вам потрібно буде взяти електрогранум з гілки громової сакури, а потім запалити 3 електричні лампи. На скріншотах нижче показано розташування всіх необхідних вам об’єктів.

Після цього вам потрібно буде перемогти 8 привидів. Ці противники не дуже сильні, тому вони навряд чи створять вам проблеми. Не забудьте потім повернутися до катерини і відправити героїв на розблоковану експедицію.

День 2: далекі аромати

На цей раз вам потрібно буде відправитися в район, розташований на північ від села конда. Дістаньтеся до зазначеного місця і знову візьміть електрогранум, а потім активуйте 3 електричні лампи, розташування яких показано на картинках нижче.

Далі бийтеся з 9 примарами, які будуть в основному атакувати вас здалеку. Радимо використовувати лучника, здатного наносити атаки по площі, наприклад, еімію. Після виконання даного завдання поверніться до катерини і виконайте відкрилася експедицію.

День 3

Тепер прямуйте в область, що знаходиться в лісі тіндзю (острів нарукамі). Там, як завжди, візьміть електрогранум, а потім взаємодійте з трьома електролампами. Їх розташування показано на скріншотах нижче. Далі вам необхідно буде битися з декількома примарами.