Як відключити функцію знайти айфон

11

Функція, за допомогою якої можна відшукати свій смартфон в разі, якщо він був вкрадений або загублений. Ви можете включити на ньому блокування, відправити смс-повідомлення з нього або відтворити звук. Крім іншого, у вас є можливість видалити персональні дані, щоб ті не потрапили в руки зловмисників. Однак, часто трапляються ситуації, коли потрібно відключити функцію «знайти айфон».

Коли може знадобитися відключення

Один з найбільш банальних прикладів – прохання працівників сц, що беруться за обслуговування або лагодження вашого смартфона. Якщо вона не буде відключена, то при лагодженні (зокрема, під час процедури прошивки) девайса можуть виникнути неполадки, які їм явно не потрібні.

Зрозуміло, не деактивувавши дану опцію, ви обмежуєте себе і не зможете коректно працювати з самим смартфоном і айтюнс. Програма проінформує вас про те, що прошивка стане доступною після відключення даної безпеки.

Теж саме стосується і видалення будь-якого контенту, скидання установок, відновлення з резервної копії. Всі ці опції стають недоступними. Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про її деактивації.

Відключення опції на самому пристрої

Якщо ваш девайс не був загублений і вам з тих чи інших причин потрібно деактивувати дану функцію, слід виконати наступні дії:

 1. зайдіть в меню налаштувань;
 2. тапніте по пункту ” icloud»;
 3. перемістіть повзунок в неактивний стан, як це показано на скріншоті;
 4. дотримуйтесь інструкцій на екрані смартфона. Якщо ідентифікатор підключений не був, вам доведеться пройти коротку авторизацію.

В даному випадку зовсім нічого складного немає. Цей варіант найбільш часто використовується для деактивації опції на прохання майстрів, що працюють в сервісних центрах.

Видалення облікового запису як спосіб відключити

Ви можете видалити свій обліковий запис в icloud, завдяки чому функція “знайти iphone” буде деактивована автоматично:

 1. повторюємо перші два пункти з минулої інструкції;
 2. в самому низу екрану натискаємо на напис, зазначену на скріншоті;
 3. підтверджуємо свої наміри, після чого пристрій запитає нас, що ми хочемо зробити з контактами на смартфоні і даними з браузера-виберіть ” залишити на iphone»;
 4. тепер ви повинні ввести apple id і пароль від свого облікового запису;
 5. готово, деактивація успішно завершена!

Якщо в минулому випадку на ваш e-mail адресу було б вислано лист з повідомленням, то в цьому його не буде.

Якщо у мене немає смартфона?

Доступ до свого девайсу був загублений? тоді для деактивації функції можна скористатися будь-яким іншим пристроєм на ios:

 1. зайдіть в додаток “знайти iphone”, вкажіть свої дані і перейдіть до наступного екрану;
 2. смартфон або планшет через якийсь час закінчить пошук пристроїв, після чого на екран буде виведений весь список девайсів, зареєстрованих під даними apple id;
 3. виберіть потрібне. Важливо щоб воно знаходилося в режимі ” офлайн»;
 4. при тапі за назвою, праворуч від пристрою з’явиться кнопка видалити. Натисніть на неї, а потім підтвердіть свої наміри, давши ствердну відповідь у спливаючому віконці.

Так ви зможете виключити айфон з переліку належать до цього apple id девайсів, після чого можна буде приступити до відновлення з резервної копії або перепрошивки.

Відключаємо через комп’ютер

Якщо у вас немає можливості відключити опцію за допомогою свого смартфона або будь – якого іншого гаджета під управлінням ios, скористайтеся офіційним сайтом- icloud.com:

 1. авторизуємося на сторінці і натискаємо кнопку зі стрілкою, щоб увійти;
 2. переміщаємо курсор вгору екрану-натискаємо на напис: «всі пристрої», після чого бачимо список, що випадає. У ньому вибираємо наш гаджет;
 3. у новому вікні натискаємо “стерти”, потім підтверджуємо наміри кліком по кнопці з таким же написом;
 4. тепер вам потрібно буде знову ввести apple id і пароль від облікового запису, після чого слід натиснути «далі» і опція відключитися.

Як бачите, у всіх випадках потрібно виконати лише кілька дій – нічого складного тут немає. Навіть якщо ви забули свій пароль, його завжди можна відновити, натиснувши на відповідний напис під формою входу.