1 рубль. Стільки коштує доставка пошти ровером “яндекса»

18

«пошта росії” почала доставляти посилки за допомогою роверів «яндекса». На першому етапі 37 роботів будуть привозити посилки з 27 відділень за символічною ціною — 1 рубль.

Вже зараз доставка здійснюється з чотирьох відділень району хамовники, і найближчим часом планується підключити ще 23. Для замовлення ровера потрібно використовувати додаток пошти на android і перебувати не далі двох кілометрів від поштового відділення.

ровер “яндекса”

Працівники “пошти росії” занурюють посилку в робота і відправляють адресату: весь процес транспортування можна контролювати через додаток. Коли ровер виявиться біля будинку клієнта, користувач отримає повідомлення і спеціальний перевірочний код в sms. З його допомогою можна отримати посилку.

” наші безпілотні роботи вже застосовуються для широкого кола завдань не тільки в росії, але і в інших країнах. Автоматизація доставки посилок “поштиросії» — одного з найбільших у світі поштових операторів — логічний крок у розвитку рободоставки, і ми сподіваємося масштабувати цю технологію і далі«, – артем фокін, директор з розвитку безпілотних технологій»яндекса”.