Що таке супергрупа в Телеграмі, і для чого вона потрібна?

373

Від автора: доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту. Сьогодні ми розповімо про те, що таке супергрупа в Телеграмі. Таку назву було присвоєно чату в месенджері Telegram, що дозволяє об’єднати в собі більше користувачів, ніж у звичайній групі.

Що таке супергрупа в Телеграмі, і для чого вона потрібна?

Але це все ж не має перевищувати п’ять тисяч клієнтів (таку цифру позначила адміністрація в інформації про останні оновлення програми). Вселяє довіру цифра, здатна зосередити в собі необхідну аудиторію.

Почнемо з того, для чого ж потрібна супергрупа в месенджері Telegram. Створивши її, ви зможете обмінюватися інформацією з величезною кількістю користувачів, передаючи їм необхідні відомості, повноцінно охоплюючи як ядро, так і периферію вашої цільової аудиторії.

Як створити супергруппу в телеграмі

Зробити це досить просто. Процес починається з того, що вам потрібно створити звичайний чат, додавши в нього необхідних користувачів. Не забудьте придумати для вашої групи оригінальну назву, яка буде радувати око і повноцінно передавати інформацію про тематику контенту.

Ви можете переслідувати мету звичайного інформування ваших підлеглих або інформування клієнтів про нові акції чи події. Природно, це можуть бути абсолютно всі ваші контакти в месенджері.

Після створення чату потрібно зробити наступні кроки:

Натисніть на іконку групи в правому верхньому куті.

У тій же області ви побачите кнопку «Edit», на неї теж потрібно натиснути.

Опустіть сторінку до кінця вниз і натисніть на кнопку «Convert Supergroup» (або «Конвертувати в супергруппу).

Виконавши цю процедуру, ви вже станете адміністратором супергрупи. Цей процес незворотній. Зробити цю групу знову простим чатом буде неможливо.

Після того як ви створили супергруппу, радимо зайти в налаштування, щоб адаптувати її до вашим вимогам.

Як зробити сторінку публічної або закрити супергруппу від непотрібних поглядів

У налаштуваннях зверніть увагу на тип вашої групи (Group Type»). Саме в налаштуваннях цього пункту ви можете вибрати, чи буде вона приватною чи публічною. Приватна супергрупа дозволить зберегти конфіденційність листування, переданих медіафайлів і документів.

Закриті супергрупи чудово підійдуть вам, якщо ви власник бізнесу або начальник будь-якого рівня, тобто займаєте керівну посаду. Ви зможете без особливої складності сповіщати своїх партнерів і підлеглих про події або завдання, які їм необхідно виконати.

Що таке супергрупа в Телеграмі, і для чого вона потрібна?

Також закрита супергрупа месенджера Telegram може стати чудовим місцем, де ви будете обмінюватися повідомленнями і медіафайлами зі своїми друзями, згадуючи, як круто ви відпочили минулими вихідними, або ж плануючи наступний відпочинок.

Приватна група допоможе вам налагодити комунікацію між кожною частиною одного великого проекту, який об’єднує в собі незліченну кількість фахівців з різних точок планети. Або ж можна об’єднати вашу студентську групу або потік в одному місці для обміну корисною інформацією.

Відкрита група — об’єкт більш публічна, що дозволяє зробити зміст розважального характеру і передбачає процес монетизації вашої діяльності.

Досить велика кількість пабликов в соціальних мережах на даний момент успішно дублюють себе в месенджері Telegram саме у вигляді публічних супергрупп. Процес монетизації контенту також містить у собі велику кількість інформації і заслуговує окремого часу і вашої уваги.

Публічна супергрупа в Телеграмі може послужити відмінним джерелом інформування ваших клієнтів про товари або нові послуги. Прийміть це до відома, якщо ваш бізнес дозволяє ввести Telegram в медіаплан.

Які переваги супергрупп Телеграма перед іншими подібними сервісами?

Так, ця послуга не новаторська і придумана не саме Telegram Messenger. Подібна функція вже вводилася в експлуатацію у сервісі Skype, але не отримала великого схвалення у користувачів. Причиною тому стала кількість приходять повідомленнях про повідомлень, які раз турбували користувача своїм постійним дзижчанням.

Власники месенджера Telegram сформували свою систему оповіщення, яка передбач
ає повідомлення вас про нові повідомлення лише в тому випадку, коли це дійсно буде вам цікаво.

Якщо ви не маєте потреби в оповіщенні, тобто функціонал, що дозволяє взагалі відключити повідомлення з конкретного чату, щоб не турбувати вас. Досить зручно для спільнот розважального характеру, в які ви заходите за своїм бажанням заради підняття настрою.

Також супергрупи Телеграма мають функцію збереження історії. На відміну від діалогів у ВКонтакте, в яких новоприглашенный користувач не бачить попередні повідомлення. Так от, спільноти месенджера Telegram дозволяю новим учасникам бачити те, що відбувалося до того, як вони приєдналися.

Які в цьому плюси? Елементарно: вам не доведеться пересилати повторно вже давно надіслані повідомлення, щоб ввести вашого колегу в курс справи, він буде мати доступ до всіх мультимедійних файлів, які були відправлені раніше, що скоротить час подолання комунікаційного бар’єру.

Також одним з основних переваг є можливість активації такого функціоналу як бот. У головах багатьох інтернет-користувачів, це слово не асоціюється ні з чим позитивним, але в даному випадку це не так. У тому випадку, якщо ваша супергрупа несе розважальний характер, саме бот допоможе вам підтримувати постійний контакт з відвідувачами, створюючи відчуття безперервного живого спілкування. Клієнт буде відчувати віддачу, що викличе у нього бажання повторного візиту.

Telegram дав можливість робити description. Description — це тег, за яким користувач зможе знайти вашу супергруппу у всьому Телеграмі. Відмінно підходить для галузевих прикладів, будь то автомобілі, футбол, медицина або що-небудь інше.

Даний функціонал унікальний для подібних сервісів і не був представлений у прямих конкурентів Telegram.

Що найбільше радує

Месенджер Telegram стабільно оновлюється і вводить новий функціонал. Кожен місяць усуваються неточності в роботі, а вони бувають у абсолютно всіх програм після оновлення. Вони, природно, тестуються, але цього недостатньо, щоб точно визначити дискомфортні моменти у використанні месенджера.

Супергрупи не є винятком. Даний функціонал став основним джерелом монетизації для користувачів Telegram, отже, приносить більшу частину прибутку і власникам. У тому, що супергрупи будуть жити ще дуже довго, а їх актуальність буде тільки зростати, ми можемо не сумніватися.