Середньовічна стратегія inkulinati затримається до першої половини 2022 року

21

Видавництво daedalic entertainment і студія-розробник yaza games в публікації на сайті steam повідомили про вимушене перенесення своєї середньовічної стратегії inkulinati на більш пізній термін.

Джерело зображень: yaza games

Нагадаємо, inkulinati була представлена ще в 2018-му, а її реліз донедавна очікувався до кінця поточного року. Як стало відомо, розробникам довелося відкласти прем’єру до першої половини 2022-го.

Основних причин для затримки дві: недосвідченість команди (через яку створення багатьох елементів займає більше часу, ніж потрібно) і її прагнення до максимальної якості inkulinati.

Оновлений інтерфейс

” ми працюємо над inkulinati вже більше чотирьох років і хочемо випустити настільки хорошу гру, наскільки можливо. Знаємо, що для успішності студії гра повинна бути краще середньої”, – заявили автори.

В даний час yaza games трудиться над розширенням локацій inkulinati, доведенням до розуму балансу, коригуванням інтерфейсу (він пережив вже чимало ітерацій), додаванням нових анімацій, звуків і так далі.

Події inkulinati розгортаються на сторінках середньовічного манускрипту, який лицар і черниця вирішили використовувати в якості арени для своїх чорнильних баталій за участю намальованих чудовиськ.

Inkulinati створюється для pc (steam, gog), консолей xbox і nintendo switch. Частина коштів на розробку була зібрана через kickstarter: завершилася в червні 2020 року кампанія принесла yaza games більше $73 тис. При цілі в $20 тис.