Microsoft остаточно позбавляється від класичного Skype 7.0

206

Microsoft прийняла остаточне рішення закрити сьому версію Skype зі звичним для багатьох інтерфейсом. Для портативних ПК припинення підтримки намічено на 1 листопада, для мобільних пристроїв – на 15 листопада. Компанія зазначає, що варіант класичного скайпу виду 7.0 буде доступний ще протягом деякого часу, проте рекомендує здійснити перехід на оновлену версію, щоб знизити ймовірність можливих збоїв роботи програми.

До останнього часу майбутнє нової версії Skype 8.0 залишалося невизначеним. Реліз великого апдейта програми відбувся в 2017 році і став наймасштабнішим після появи відеодзвінків 2006 року. Оновлений варіант програми отримав яскраве оформлення і безліч сучасних деталей, таких як перегляд відеороликів, поява стікерів, гифок, emoji, стікерів, «історій» бесід.

Співрозмовники отримали можливість додавати до повідомлення смайлики, згадувати друзів, надсилати і отримувати текстові, фото – і відеоконтент. Більшу частину екрана декстопной версії зайняло діалогове вікно, на лівій стороні розташувалися список бесід і рядок пошуку. При цьому можливості відображення на екрані кілька вікон з різними бесідами не відмовилося.

Новий інтерфейс Skype 8.0 отримав безліч критичних оцінок. Користувачам не сподобався занадто «молодіжний» дизайн і пряме копіювання окремих елементів з Instagram і Snapchat. У результаті Microsoft вирішила прислухатися до відгуками і poke не закривати класичний скайп. Одночасно компанія допрацьовувала нову версію, виправляючи помилки і додаючи інструменти, які хотіли б бачити користувачі.

Розробники спростили додаток для мобільних пристроїв і ПК, прибрали ряд громіздких функцій, попрацювали над дизайном, позбулися від «історій», які не прийняли більшість користувачів. Skype 8.0 повернув собі класичну тему оформлення, також отримавши додаткову можливість запису дзвінків, про яку просили багато. В результаті після проведених виправлень Microsoft все-таки прийняла рішення про остаточне закриття старої версії програми.

Джерело: http://mobigame.com.ua/