Xiaomi опублікувала графік виходу оновлень miui 13 pad, miui home, miui tv і miui fold

29

Китайська компанія в рамках великої презентації 28 грудня 2021 року представила програмне забезпечення miui 13, а також спеціальні версії прошивки для планшетних комп’ютерів, телевізорів, розумних дисплеїв і згинається смартфона xiaomi mix fold. Оболонки називаються miui 13 pad, miui tv, miui home і miui fold відповідно.

Виробник опублікував офіційний графік, згідно з яким він планує оновлювати свої пристрої. Поки що компанія має намір випустити апдейт для невеликої кількості гаджетів, а точніше для двох планшетних комп’ютерів, трьох розумних екранів, восьми телевізорів одного смартфона.

Вчора, 29 грудня, планшети xiaomi pad 5 і xiaomi pad 5 pro отримали оновлення miui 13 pad beta. Тестова версія буде поширюватися протягом декількох тижнів. Стабільна збірка очікується в другій половині наступного місяця. Вона принесе оптимізацію більш ніж трьох тисяч додатків, а також додасть можливість змінювати розмір вікон і переміщати програми.

На кінець січня 2022 року також намічений випуск програмного забезпечення miui home для трьох розумних дисплеїв. Мова про xiaomi xiaoai touchspeaker 8 і redmi xiaoai touchspeaker 8 / 8 pro. Оновлення перетворює пристрій в центр управління девайсами розумного будинку mi home.

На кінець першого кварталу наступного року китайська компанія xiaomi запланувала випуск оновлення miui tv для восьми телевізорів. Виробник оновить 86-дюймову і 98-дюймову моделі redmi msx, а також про три телевізори лінійок xiaomi mi tv es 2022 і redmi smart tv x 2022. Вони включають панелі діагоналлю 55 дюймів, 65 дюймів і 75 дюймів відповідно.

Нарешті, для xiaomi mix fold буде випущений апдейт програмного забезпечення miui fold замість miui 13. Оновлення очікується на початку квітня наступного року. Чим воно буде відрізнятися від звичайної прошивки miui 13, китайська компанія так і не уточнила на презентації.