Phison представила контролер e26 для ssd pcie 5: швидкість передачі даних 32 gt/s

19

Компанія phison анонсувала свій перший контролер з інтерфейсом pcie gen 5, швидкість передачі даних якого дорівнює 32 gt/s. Ssd на базі контролерів серії e26 з’являться в 2022 році і будуть орієнтовані на високопродуктивні пк, а також пристрої зберігання корпоративного рівня.

Що стосується апаратного забезпечення, то контролер phison e26 буде заснований на ядрах arm cortex-r5, які будуть супроводжуватися спеціальними прискорювачами, що входять в пакет coxprocessor 2.0. У e26 буде підтримка всіх сучасних типів пам’яті 3d nand з інтерфейсами onfi 5.x і toggle 5.x. Розроблений для ssd корпоративного рівня, e26 phison також буде підтримувати двопортовий pcie для дисків u. 3, віртуалізацію вводу / виводу з одним коренем (sr-iov) і функціональність зонованих просторів імен (zns).

Phison успішно встановила свій новий контролер e26 на плату, використовуючи 12-нм техпроцес, і почне випробовувати платформу з обраними партнерами материнських плат, щоб вони могли налаштувати синхронізацію команд і налаштування bios для забезпечення сумісності. Тим часом інженери компанії посилено працюють над розробкою прошивки для e26.

Phison очікує, що перші твердотільні накопичувачі на базі контролерів серії e26 будуть доступні в другій половині 2022 року.