В f1 2021 додали португальську трасу і новий автомобіль безпеки

11

Видавництво electronic arts і студія-розробник codemasters представили оновлення 1.10 для свого автогоночного симулятора f1 2021 і розповіли про контентних латках, що гра отримає в найближчі місяці.

Джерело зображень: electronic arts

Головним нововведенням 1.10 став автодром алгарве в португальському місті портіман (він же портімао). Трек з’явився в календарі реальної «формули-1» ще рік тому, але до інтерактивної версії чемпіонату дістався тільки зараз.

Разом з трасою портімао в f1 2021 дебютував автомобіль безпеки марки aston martin, що чергується в сезоні-2021 з mercedes-amg gt r, а також коригування розстановки сил команд на основі справжніх показників.

Патч 1.10 також виправив ряд багів

Що стосується найближчих контентних оновлень, то в жовтні список треків f1 2021 поповниться автодромом біля італійського міста імола, а боліди отримають більш актуальні лівреї.

На листопад розробники f1 2021 намітили додавання міської траси джидда в саудівській аравії (перший гран-прі цієї країни повинен пройти в грудні) і контент сезону-2021 для «формули-2».

«наші гравці дали нам зрозуміти, наскільки вони раді випробувати нові траси сезону-2021. Джидда вийде за кілька тижнів до грудневого дебюту в f1 і стане родзинкою», — заявив керівник франшизи f1 пол джил (paul jeal) в прес-релізі.

F1 2021 вийшла 16 липня на pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. На консолях доступна безкоштовна пробна версія, до складу якої входять «формула перемоги» і «моя команда», а також гран-прі італії.