“хроніки капсулера” – нова серія коміксів по eve online

34

Допитливі капсулери! з гордістю представляємо вам “хроніки капсулера”: нову серію коміксів по eve online, створену нашими наративними дизайнерами спільно з видавництвом dark horse comics!

Сюжет розвивається навколо адори, відважного капсулера з багатим послужним списком, що опинилася в самій гущі подій при захопленні системи раравосс силами триглава-історичної битви, вперше призвела до досягнення останнього обмеження.

У цьому багатоденному бою брали участь тисячі незалежних пілотів: одні воювали пліч-о-пліч з солдатами еденкома, інші ж відгукнулися на заклик таємничої групи «зоря триглава» і відреклися від своїх держав, щоб допомогти інтервентам повернути контроль над стародавніми володіннями, які тим колись довелося покинути.

З першої з чотирьох частин, що отримала назву “швидкість”, вже можна ознайомитися на офіційній цільовій сторінці коміксу, а її повну 20-сторінкову версію можна абсолютно безкоштовно прочитати на сайтах наших партнерів! випуск інших глав запланований на наступний рік, а поки запрошуємо вас обговорити цю захоплюючу історію з іншими гравцями у відповідній темі офіційного форуму eve online.