[витік] call of duty: vanguard – в мережі з’явилося геймплейне відео з майбутнього бета-тестування

74

Сьогодні ввечері відбудеться світова прем’єра багатокористувацького режиму щодо майбутнього шутера call of duty: vanguard. А щоб скрасити очікування, вашій увазі пропонується злитий 14-хвилинний відеоролик з геймплеєм майбутньої бети, в якому показані різні перкі і режими.

Як вже відомо, дії гри розгортатимуться за часів другої світової війни, тому зброю варто очікувати відповідне. Судячи з представленого відео, у гравців буде два слоти під зброю, 3 слота під перки і ще парочка для “смертельних” і “тактичних” гранат.

З режимів найпершим нам показують “патруль (patrol)”, де команди (6v6) борються за пересуваючу точку і отримують очки за її утримання. Слідом йде демонстрація вже знайомих: командний “дезматч” (team deathmatch), захоплення і оборона позицій (domination) і збір жетонів (kill confirmed).

Реліз call of duty: vanguard відбудеться 5 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. Перша бета пройде з 10 по 13 вересня для користувачів playstation з оформленим попереднім замовленням. Слідом, з 16 по 20 вересня, обт стартує для всіх власників playstation. Щодо власників пк і xbox: вони зможуть зіграти тільки з 16 по 20 вересня, маючи попереднє замовлення. Обт для них пройде з 18 по 20 вересня.