Lenovo готує ігровий смартфон legion y90 і обіцяє, що він не буде перегріватися

30

Майбутній ігровий смартфон lenovo сьогодні був розкритий менеджером по продуктам компанії лінь лінь (lin lin). Він написав у weibo, що температура процесора майбутнього пристрою, який отримає назву legion y90, не перевищує 38,9 градуса навіть після 20 хвилин гри з частотою понад 120 кадрів в секунду.

Джерело зображень: lenovo

Температура в 38,9 градуса є дуже низькою, коли мова йде про нагрівання чіпсета ігрового пристрою. Більшість флагманських смартфонів набагато сильніше нагріваються в іграх за менший час, аж до того, що їм доводиться скидати частоти і знижувати яскравість екрану, щоб уникнути перегріву. Швидше за все, legion y90 це не загрожує.

Y90 зможе похвалитися вбудованим вентилятором, який посприяє охолодженню чіпсета snapdragon 8 gen 1, на якому буде заснований смартфон. Розробники ігор, схоже, добре обізнані про здатність смартфона розсіювати тепло. Внаслідок цього, гра honor of kings, у якій є глобальна версія під назвою arena of valor, буде працювати на пристрої зі швидкістю 120 кадрів в секунду.

Lenovo legion y90 буде представлена разом з ігровим планшетом y700 і ноутбуком y9000p. Очікується, що ці пристрої будуть представлені в рамках віртуальних заходів компанії на ces 2022, від особистої участі у виставці компанія відмовилася через загрозу коронавірусу.