8 подарунків, які порадують дитини і долучити його до світу IT

260

Будь-яка доросла людина відчуває ностальгію, коли тримає в руках стару, пошарпану, але коли-то гаряче улюблену іграшку. Однак сучасна дитина навряд чи прийде в невимовний захват від плюшевого ведмедика, тому вибираючи йому подарунок, прагніть орієнтуватися не на свої прихильності, а на останні тренди.

Cube-tastic

Вік: 4-7 років

Ціна: $20

Дитині сподобається і звичайний кубик Рубіка, але тільки до тих пір, поки він не зрозуміє, що без сторонньої допомоги головоломку йому не вирішити.

Cube-tastic – це гаджет, що працює у зв’язці з VR-додатка для iOS або Android. Відсканувавши кубик камерою смартфона, можна підглянути ходи для вирішення задачі або встановити таймер для складання на швидкість.

Купити

FurReal Friends

Вік: 4-7 років

Ціна: від $10

Популярні в 90-их тамагочі перейшли на новий рівень. FurReal Friends – це серія іграшок-аниматроников, куди входять кошенята, мавпочки, ведмежата, цуценята і навіть казкові єдинороги.

Вони можуть їсти із спеціальної пляшечки, рухатися, реагувати на дотики, чхати і т. д. Деякими можна керувати за допомогою програми. Всі іграшки виготовлені з приємного на дотик нетоксичних матеріалів.

Купити

Landspeeder від Radio Flyer

Вік: 4-7 років

Ціна: $500

Дитячий автомобіль Landspeeder змодельований за зразком X-34 з фільму «Зоряні війни: нова надія». У ньому два посадкових місця, інтерактивна приладова панель і робочий важіль перемикання передач. Автомобільчик здатний розвивати швидкість до 8 км/ч.

Купити

Набір для отримання енергії Qmod Energy Kit

Вік: 8-12 років

Ціна: $87

Цей набір юного фізика познайомить дитину з таким поняттям, як електрична енергія, і навчить добувати її з навколишнього середовища: води, рослин, вітру, сонячного випромінювання і навіть бактерій. У набір входять батарея, сонячна панель, електроди і світлодіоди.

Купити

Робот Augie

Вік: 8-12 років

Ціна: $200

Augie – робот, чиї руху програмуються за допомогою VR-додатки. Чим глибше дитина осягає програмування, тим більше він зможе зробити з Augie. Роботу доступні близько ста різних рухів, разом з ним в комплекті йде туторіал для початківців кодерів.

Купити

Робот-гонщик Ollie від Sphero

Вік: 8-12

Ціна: від $100

Гаджет працює по Bluetooth через додаток для iOS або Android. Він здатний розвинути швидкість до 20 км/год, робити різкі повороти і дріфтовать, як справжня гоночна машина. Зарядити його можна від USB (одного заряду вистачає на годину). На офіційному сайті Sphero для Ollie пропонується ряд аксесуарів – кольорові шини, диски і скати для трюків.

Купити

Вінтажна ігрова консоль

Вік: 7-18 років

Ціна: від $5

Що не застаріло з часів 90-их, так це ігри для перших приставок Sega і Nintendo. Вони як і раніше популярні, причому не тільки серед 30-річних олдфагов, але і серед школярів. Такий подарунок сподобається всій родині. Можна знайти як варіанти з sd-картою, куди ви зможете закачати сотні своїх ромів, так і консолі з підтримкою оригінальних ігрових картриджів.

Купити

Бездротова колонка Ultimate Ears

Вік: 7-18 років

Ціна: $100

Незалежно від віку, діти люблять музику, і вони хочуть слухати її скрізь. Ultimate Ears – бездротова водонепроникна Bluetooth-колонки, розрахована на 10 годин роботи без підзарядки. Є однотонні моделі з оригінальним дизайном, які сподобаються кожному юному меломанові.

Купити

Джерело: http://megafaza.com.ua/