Valve спростувала чутки про нову half-life

51

Хоча valve вже показав, що не забув про half-life, випустивши vr-шутер alyx, фанати все ще чекають повного повернення серії. Інсайдер тайлер маквікер повідомив, що студія дійсно працює як мінімум над двома іграми в цій франшизі. Самі представники компанії порадили фанатам не вірити йому на слово.

Як розповів маквікер, half-life 3 поки займається невелика команда, і формально гра ще не в розробці. При цьому valve готує інший проект в цьому всесвіті. Якась citadel, за його словами, стане сумішшю шутера і стратегії з елементами різних тайтлів студії. І все це планують адаптувати для майбутньої steam deck.

У коментарі для ign представники valve не стали спростовувати інформацію інсайдера. Студія просто зазначила, що всі важливі анонси вона робить самостійно, а у маквікера немає доступу до внутрішніх даних компанії. При цьому сам контент-мейкер заявив, що всю інформацію отримав тільки за допомогою датамайнінга.

Ролики тайлера маквікера варто дивитися з часткою здорового скептицизму. Важливо відзначити, що тайлер не має доступу до інсайдерської інформації про те, що відбувається в valve. Як ви знаєте, всі важливі анонси проектів, над якими студія працює чи ні, надходять безпосередньо від нас.

Нагадаємо, що остання гра з серії half-life з підзаголовком alyx вийшла в березні 2020 року. Після цього співробітники valve неодноразово обговорювали можливе продовження франшизи, а також минулі ітерації повноцінної третьої частини, але як і раніше не робили ніяких анонсів.