Більше життя і більше прокачування. Нові подробиці horizon forbidden west

23

Пандемія covid — 19 позбавила геймерів цілого ряду осінніх і зимових прем’єр, серед яких horizon forbidden west-сиквел популярного екшену horizon zero dawn. Щоб геймери не нудьгували залишилися місяці до релізу, студія guerrilla games і преса продовжують публікувати свіжі деталі очікуваного екшену.

У свіжому випуску журналу game informer, наприклад, опублікували великий матеріал на тему другої horizon. За словами представників преси, розробники зробили другу гру серії набагато правдоподібніше попередниці: в містах життя б’є ключем, персонажі з побічних завдань не пропадають після виконання їх доручень, а битв за участю союзників стане куди більше колишнього.

У статті також згадується древо навичок, завдяки якому головна героїня зможе розучити шість бойових стилів, кожен зі своїми нюансами:

  • воїн (спеціалізується на ближньому бою);
  • майстер пасток;
  • майстер виживання (акцент зроблено на здоров’ї та зборі ресурсів);
  • проникнення (стелс);
  • мисливець;
  • майстер машин (злом роботів).

Гравець вільний самостійно вибирати здібності, тому в теорії у кожного геймера буде своя унікальна елой. Костюми, до речі, теж впливають на характеристики. Крім того, guerrilla врахувала критику оригінальної horizon і зробила нагороди за побічні завдання корисніше (за них будуть частіше давати броню і зброю) і додали верстак.

Нагадаємо, що прем’єра horizon forbidden west на playstation 4 і playstation 5 призначена на 18 лютого.