Toyota купила компанію з розробки пз для безпілотного транспорту

16

Компанія woven planet holdings, що є дочірнім підприємством toyota, купила стартап renovo motors, що займається розробкою програмного забезпечення для автономних транспортних засобів. Ця угода стала для toyota черговим кроком у напрямку створення автономного транспорту з підключеним пз. Умови угоди з купівлі renovo motors не розголошуються.

Зображення: the verge

Toyota створила компанію woven planet в січні 2021 року, щоб прискорити розвиток напрямку, пов’язаного з розробкою автономного транспорту. З тих пір були куплені займається картографією carmera, а також підрозділ lyft, пов’язане з розробкою автономного транспорту. Що стосується renovo, то стартап базується в кремнієвій долині і займається розробкою операційних систем для безпілотних авто, які дозволяють об’єднати все по, необхідне для управління таким транспортом.

Renovo була заснована в 2010 році крісом хайзером (chris heiser) і джейсоном стінсоном (jason stinson). За час свого існування компанія брала участь в декількох цікавих проектах, таких як розробка електричного суперкара renovo coupe вартістю $529 тис.і переобладнання delorean в автономний електромобіль. Не так давно renovo представила аудіовізуальну систему, яка відстежує не тільки увагу водія, але і вираз обличчя пасажирів і навіть пішоходів, щоб краще розуміти емоції людей всередині і зовні автомобіля. Компанія співпрацювала з ai-стартапом affectiva, щоб інтегрувати цю технологію в свій парк тестових авто. Відзначається, що renovo прагне стати чимось на зразок amazon web services для самокерованих автомобілів, а створена в компанії ос awave дозволяє транспортним засобам обробляти величезні обсяги даних, одержуваних з датчиків. Renovo також співпрацювала з samsung, допомагаючи розробляти, тестувати та впроваджувати самокеровані автомобілі.