Як повністю видалити акаунт у Телеграмі на всіх пристроях: покрокова інструкція

315

Від автора: здрастуйте, дорогі читачі. Месенджер Telegram знаходить все більшу популярність. Простота використання, приємне оформлення, корисні боти і цікаві канали — все це притягує користувачів зі всього світу. Додатковим (а для когось і найголовнішим) бонусом є якісне шифрування листування, а також можливість створення секретних чатів з установкою таймера самознищення.

Як повністю видалити акаунт у Телеграмі на всіх пристроях: покрокова інструкція

Загалом, Телеграм — це цікава сучасна річ, з безліччю можливостей. Але є єдиний мінус, який затьмарює його використання в деяких країнах. Це, звичайно, відсутність інтерфейсу російською мовою. Деякі люди зовсім не в ладах з англійською та іншими іноземними мовами. Тому вони при виникненні найменшої проблеми змушені йти в пошукачі і розбиратися, як же її вирішити.

Один з таких часто зустрічаються питань — як видалити акаунт у Телеграмі. Здавалося б, навіщо знищувати свій профіль в месенджері, який настільки популярний? Причин може бути декілька:

ви хочете створити інший аккаунт і вважаєте, що для цього потрібно видалити попередній;

ви намагаєтеся таким радикальним способом припинити спілкування з певною людиною або людьми;

просто хочете припинити користуватися Telegram з якихось своїх міркувань.

Що стосується першої причини, то це помилка. Для створення ще одного профілю вам знадобиться всього лише номер телефону, що відрізняється від зазначеного в попередньому записі. Його і потрібно вписати у відповідну графу при процедурі реєстрації.

Якщо ж у вас є інші приводи для видалення — що ж, саме для цього ми і написали сьогоднішню статтю, в якій виклав покрокову інструкцію.

Процедура видалення

Незалежно від того, де розташований ваш месенджер — на комп’ютері, на айфоне або на телефоні з операційною системою Андроїд — процес знищення профілю відбувається однаково. Для цього вам знадобиться будь-який браузер і доступ до номера телефону, який був вказаний при реєстрації.

Спочатку потрібно зайти на спеціальну сторінку деактивації профілю.

Там ви побачите спеціальну графу, в яку потрібно ввести номер телефону, на який зареєстрований аккаунт, в міжнародному форматі. Тобто, якщо мова йде про Росію, то першими знаками у графі будуть +7, якщо про Україну, то +38, і так далі.

Після введення номера потрібно натиснути прямокутну блакитну кнопку з написом «Next».

Потім на телефон повинен прийти код підтвердження, який слід ввести у відповідну графу на тій же сторінці деактивації. Там же можна вказати причину ваших дій, але це не обов’язково, а суто за бажанням.

Після введення коду натисніть блакитну кнопку з написом «Done». З’явиться спливаюче вікно з попередженням про подальшу неможливість скасування цієї дії. Вам запропонують дві кнопки на вибір: червона «Yes, delete my account» («Так, видалити мій акаунт») і зелена «Nope, i’ll give it try another» («Ні, я ще раз спробую»). Якщо ваш намір залишилося незмінним, натисніть червону кнопку.

Ось і все, ваш профіль відтепер повністю деактивовано.

Ретельно подумайте

Врахуйте, що подібна процедура — справа необоротне. Всі повідомлення, які були у ваших чатах, зникнуть. А разом з ними знищаться отримані і відправлені файли: зображення, відео, звукові файли і різні документи. Якщо вам потрібен доступ до якогось із них, то попередньо збережіть необхідне на свій пристрій.

Зауважимо також, що даними месенджером починає користуватися все більша кількість людей по всьому світу. Не виключено, що незабаром Telegram стане основним додатком для спілкування зі знайомими, колегами, родичами і друзями. Тому не варто категорично відмовлятися від його використання.

Якщо причина деактивації полягає у небажанні спілкуватися з певними людьми, то можна просто видалити їх зі свого контакт-листа, а також відправити в бан. У тому випадку, якщо приводом для відмови від Telegram стали якісь збої в роботі або труднощі з розумінням англомовного інтерфейсу, ви завжди можете простудіювати наш сайт і знайти безліч відповідей на питання, що цікавлять вас.

Також є можливість звернутися і безпосередньо в службу підтримки месенджера. Ми бажаємо вам не приймати н
адмірно поспішних рішень. Користуйтеся одним з найпопулярніших месенджерів в своє задоволення. Удачі!