Нова порція трейлерів персонажів jrpg tales of luminaria

17

Після представлення всіх героїв з фракції “федерація”, видавець і розробник bandai namco поділився порцією нових трейлерів персонажів з іншої групи з назвою” шукачі пригод”, якими гравці також зможуть зіграти в майбутній мобільній jrpg tales of luminaria.

У першому трейлері нас знайомлять з едуардом рук’є(edouard rouquier), молодим добродушним мандрівником, який готовий докладати максимум зусиль для захисту друзів за допомогою своїх двох клинків і навичок.

У другому представлена юна дівчина ліді делакруа(lydie delacroix), що вважається молодим генієм через старанні заняття і дослідження в особняку, де перебувала практично під домашнім арештом. Книги, які вона читала у вільний час викликали у неї занепокоєння за мир, і ліді вирішила відправитися в подорож, щоб довести свою гіпотезу про можливу небезпеку.

У третьому показаний самопроголошений археолог рауль (raoul), який заявляє, що його робота полягає в тому, щоб досліджувати і вивчати стародавні руїни. Але незважаючи на його великі пізнання в цій галузі, союзників охоплюють підозри про його справжню професію.

Android і ios.