Оновлений Pixel підвищить ефективність реклами

235

Від автора: Facebook запустив оновлену версію свого головного засобу оптимізації рекламних кампаній. Тепер Pixel буде збирати більш точну статистику по діям користувачів і структурі сторінок сайту.

В соціалці вважають, що оновлений інструмент допоможе підвищити ефективність кампаній з просування за рахунок одержання більш точних статистичних даних. Відзначається, що в найближчому майбутньому Facebook ще більше розширить можливості функціоналу Pixel.

Вони дозволяє власникам сайтів зрозуміти прихований контекст дій, що здійснюються користувачами. З їх допомогою бренди зможуть відстежувати натискання на кнопки «Купити», «Подзвонити» або «Додати в корзину» без застосування на сайті користувальницьких подій.

Зібрана статистика буде передаватися з використанням мікророзмітки у форматі Schema.org або Opengraph. Відправлення додаткової інформації можна відключити через параметри в коді інструменту.

Розширений функціонал доступний для використання у всіх Pixel, які були створені після 20 квітня. Для решти «пікселів» оновлену версію інструменту запустять у двадцятих числах поточного місяця.